امروز: دوشنبه, ۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - 25 March 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 384305
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۷ ۰۶:۰۰

پل تقاطع بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم به مرحله روکش آسفالت رسید

پل تقاطع بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم به مرحله روکش آسفالت رسید

 هشدارنیوز و به نقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس احسان نوش آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام خبر فوق افزود: متعاقب اتمام عملیات پیاده روسازی و نصب قرنیز، سایر اقدامات تکمیلی از قبیل نصب هندریل ها ادامه دارد و پیش بینی می شود با اتمام مجموعه اقدامات فوق، پل روگذر تقاطع بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم در هفته نخست بهمن ماه سال جاری آماده اجرای روکش آسفالت شود.

به گفته مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، گشایش ترافیکی پل روگذر تقاطع بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم، بسیاری از پیش نیازهای ترافیکی در رابطه با تکمیل سایر بخش های این تقاطع غیرهمسطح را فراهم خواهد ساخت.

گفتنی است طرح احداث تقاطع غیرهمسطح بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم، علاوه بر یک پل روگذر جنوب به غرب، شامل یک زیرگذر رفت و برگشت(شرق به غرب و غرب به شرق) و 2 دوربرگردان جنوب به جنوب و شمال به شمال است و بهره برداری از آن علاوه بر تسهیل ترافیک معابر برون شهری، باعث کاهش مشکلات ترافیکی شهروندان ساکن در محدوده باقرشهر خواهد شد. پیشرفت عملیات اجرایی فاز نخست این پروژه راهگشای ترافیکی از مرز 82 درصد فراتر رفته است.



+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://shahrnevesht.tehran.ir/مدیریت-اخبار/مشاهده-جزئیات-خبر/articleid/38555/1397-10-20-91755
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید