امروز: دوشنبه, ۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - 25 March 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 384286
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۱ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۰۰

شناسایی معضلات زیست محیطی منطقه 19در قالب پروژه های محله محور

هشدارنیوز- و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، مهرداد زنگنه فر معاون خدمات شهري و محيط زيست با اعلام اين خبر افزود: پيرو سياست هاي ابلاغي درحوزه محيط زيست، منابع طبیعی، تنوع زيستي مبتني بر پايداری زيست بوم و براساس سیاست های کلان شهرداری تهران به منظور حضور فعالانه و مشاركت داوطلبانه شهروندان در حوزه هاي مختلف شهري بر استفاده از توان و مشارکت کانون های محیط زیست محلات بصورت هدف مند تأکید شده است.

وي ادامه داد: در همین راستا جلسات متعدد هم اندیشی و تبادل نظر با محوریت محیط زیست و توسعه پایدار منطقه ای با دبیران و اعضای کانون های محیط زیست محلات برگزار شد.

زنگنه فر تصریح کرد: در این طرح کانون ها ضمن انجام وظایف ذاتی در قالب کارگروه های 4 گانه، هر محله نسبت به انتخاب موضوع اولویت دار محیط زیستی که در توان اجرایی کانون های محلی باشد اقدام وسپس با مشخص کردن مکان و ارائه برنامه اجرایی در قالب پروژه های محله محور با ترغیب ساکنان محله براي مشاركت در بهبود وضعيت محيط زيست شهر تهران گامی برداشته شود.

معاون شهردار منطقه یاد آور شد: در راستای حمایت همه جانبه از این طرح، زیر ساخت ها ، اطلاعات و آموزش های مورد نیاز برای اجرایی شدن به صورت میدانی با هماهنگی و تعامل ادارات حوزه معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه در اختیار کانونهای محیط زیست قرار می گیرد.

همچنین ادارات مربوطه در حوزه تخصصی عملکرد کانون محیط زیست را ماهیانه ارزیابی و نتیجه فعالیت و مشکارت کانون محیط زیست هر محله استخراج می شود.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://shahrnevesht.tehran.ir/مدیریت-اخبار/مشاهده-جزئیات-خبر/articleid/38554/1397-10-20-879
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید