امروز: دوشنبه, ۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - 25 March 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 384240
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۹ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۰۰
دسته: ورزشی
پرینت
ایمیل

سعید آذری: برگزاری مجمع منافاتی با بازی تیم ملی نداشت/ ساعت 21:20 دیشب اطلاع دادند مجمع لغو شده است

سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن و یکی از اعضای مجمع فدراسیون فوتبال اعتقاد دارد برگزاری مجمع این فدراسیون منافاتی با بازی تیم ملی نداشته است.


سعید آذری: برگزاری مجمع منافاتی با بازی تیم ملی نداشت/ ساعت 21:20 دیشب اطلاع دادند مجمع لغو شده است

- اخبار ورزشی -

سعید آذری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد لغو مجمع عمومی فدراسیون فوتبال یک شب پیش از موعد برگزاری آن اظهار داشت: شب قبل و ساعت 21:20 با بنده تماس گرفته و اعلام کرد که مجمع لغو شده است. علت آن را پرسیدیم که گفتند در اطلاع ثانوی تاریخ جدید مجمع را اعلام می‌کنیم.

وی در خصوص اینکه در اطلاعیه فدراسیون اشاره شده مجمع عمومی فدراسیون به علت حضور تیم ملی در جام ملت‌ها لغو شده است تا تمرکز تیم ملی از بین نرود، گفت: من فکر می‌کنم از ابتدا برگزاری مجمع در این تاریخ اشتباه بود، اما منافاتی نداشت. تنها موضوعی که در این زمینه وجود دارد، این است که اکنون تمام هم و غم ما نتیجه‌گیری تیم ملی است و در این بین مهدی تاج و سایر دوستان هم برای حمایت از تیم ملی در امارات بودند. از این نظر فکر می‌کنم تمرکز لازم برای برگزاری مجمع نبود، چون مدیریت مجمع تمرکز و انرژی زیادی می‌خواست.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن و یکی از اعضای مجمع فدراسیون فوتبال در واکنش به این سؤال که آیا ممکن بود به دلیل حضور تیم ملی در جام ملت‌ها برخی موارد در مجمع لحاظ نشود، خاطرنشان کرد: به نظرم وقتی تمرکز لازم وجود نداشته باشد، نمی‌توان همزمان روی دو موضوع تمرکز کرد. از این جهت فکر می‌کنم اولویت همه ما اکنون باید موفقیت تیم ملی باشد و مجمع در زمان بهتری برگزار شود.

مجمع عمومی فدراسیون فوتبال لغو شد

 

انتهای پیام/


-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 1

منبع: https://tn.ai/1918641
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید