امروز: چهارشنبه, ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - 30 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 384057
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۰ دی ۱۳۹۷ ۲۱:۰۰

حضور سرزده سخنگوی شورای شهر در برنامه ملاقات مردمی شهرداری منطقه 6

حضور سرزده سخنگوی شورای شهر در برنامه ملاقات مردمی شهرداری منطقه 6

هشدارنیوز، علی اعطا صبح امروز به صورت سرزده در شهرداری منطقه 6 حاضر شد و در برنامه ملاقات مردمی این منطقه شرکت و با مراجعه کنندگان مردمی دیدار کرد. در این دیدار، شهروندان مسائل و مشکلات خود را با علی اعطا و محمدرضا دهداری پور – شهردار منطقه 6 در میان گذاشتند.


محمدرضا دهداری پور در جریان بازدید سر زده سخنگوی شورای شهر تهران از شهرداری منطقه 6 ، گزارشی از فعالیت های پنج ماه اخیر منطقه ارائه کرد و از تکمیل پروژه های سوله بحران کردستان و والفجر و چند پروژه عمرانی منطقه و همچنین آغاز عملیات اجرایی تبدیل خیابان برادران مظفر به پلازای پیاده خبر داد.

دهداری پور با اشاره به سکونت تعداد زیادی از شهروندان مسیحی، کلیمی و زرتشی در منطقه 6 ، از برگزاری برنامه هایی با رویکرد وحدت و همدلی ادیان خبر داد.

شهردار منطقه 6 تهران با اشاره به برچیده شدن کارگاه عمرانی مترو در میدان هفت تیر گفت: فضای آزاد شده که حدود 5 هزار مترمربع است، پتانسیل تبدیل شدن به یک پلازای شهری را دارد و از آنجایی که کمیته معماری و طرح های شهری شورای اسلامی شهر تهران موضوع ایجاد و توسعه فضاهای همگانی در شهر تهران را دنبال می کند، اظهار امیدواری کرد با هدایت کمیته معماری شورا و دبیرخانه ستاد راهبری توسعه فضاهای همگانی، طرح اجرایی پلازای هفت تیر تهیه و هر چه سریعتر عملیاتی شود.

علی اعطا نیز ضمن تشکر از اقدامات شهرداری منطقه 6 ، توسعه فضاهای همگانی را گامی در راستای ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و بالا بردن حس تعلق به شهر دانست و اظهار امیدواری کرد با همّت و پشتکار مدیران سازمان زیبا سازی و شهرداری منطقه شش، پلازای پیاده خیابان برادران مظفر تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

عضو ستاد هماهنگی شورایاری های شهر تهران، با اشاره به حضور معاونان شهرداری منطقه 6 در کارگروه های تخصصی شورایاری ها، از این موضوع استقبال کرد و ارتباط با شورایاری¬ها و توجه به نظرات شهروندان در تصمیم گیری¬ها را اقدامی مثبت دانست.+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 2

منبع: http://shahrnevesht.tehran.ir/مدیریت-اخبار/مشاهده-جزئیات-خبر/articleid/38269/1397-10-10-163749
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید