امروز: دوشنبه, ۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - 25 March 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 383552
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۴۳
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

به گزارش هشدارنیوز ؛ صادق زیبا کلام خِنگ یا خود زرنگ پندار؟!

به گزارش هشدارنیوز ؛ سردبیر : آقای صادق زیبا کلام که به هیج عنوان زیبا سخن نمی گوید و چه بسا باری به هر جهت تحلیل هایی می کند در گفتگویی با روزنامه زنجیره ای شرق داشت باز هم نقش نظر پراکنی و ایجاد توهم در بین برخی افراد را دامن زده و گفته است : آن 16-17 میلیون رای رئیسی سر جایش و از 24 میلیون رای حسن روحانی یک چند میلیونی رای به حساب رئیسی یا هر نامزد دیگری از جریان اصولگرا خواهد رفت.
وی در ادامه ضمن تعریف و تمجید هدف دار از احمدی نژاد نیم نگاهی هر چند کم رنگ به جریان استیضاح فروشی برخی نمایندگان وزدو بند پشت پرده آنها داشته و از بیرون بردن سرمایه توسط افرادی از کشور به واسطه کم ارزش شدن ریال پرده برداشته است.
نکته مهم وکلیدی در سخنان صادق زیبا کلام طبق روال همه مواضعش که نقش ایجاد توهم و بزرگ نمایی یک موضع جزیی دارد ، از جریانی به عنوان تند رو وافراطی نام برده و آنها را درست در مقابل جریان اعتدالی حسن روحانی و علی لاریجانی معرفی می نماید .
صادق زیبا کلام ، ضمن اینکه به ناکار آمدی دولت و مجلس در همین موضوعاتی که مطرح نموده است اعتراف کرده و توجهی نمی کند ، اما علی ایحال ، اتحاد جریان علی لاریجانی و حسن روحانی را وزنه سنگینی در افکار عمومی ترسیم می کند و خاطر نشان می کند این باب میل تند رو ها نیست .
زیبا کلام در یک فرافکنی بسیار حرفه ای وایجاد عملیات روانی بر افکار عمومی به منظور مشوش نمودن اذهان مردم ،  از شعارهایی که جریان اصلاحات بیش از 3 دهه به منظور فریب مردم در جامعه سر می دهند و به همین منظور در انتخابات متعدد برنده میدان بوده اند که در هیج کدام توفیقی نداشته اند نظیر : قانون، حاکمیت قانون، قانون‌گرایی، انتخاب مردم، خداوند انسان را آزاد آفریده، منافع ملی، احترام به اقوام و ملت دیگر، حقوق اقلیت‌ها باید تأمین شود، جایگاه زنان باید در جامعه مشخص شود؛ را به اصولگریان نسبت داده و از هم اکنون فاز جدیدی از عملیات روانی مظلوم نمایی را به نفع جریان ناکارآمد اصلاحات کلید زده است .
این مهره روشن غرب زده ها ، بازهم به دروغ ، آزادی ودموکراسی را مهمترین مطالبه مردم بر شمرده و در یک بیان نمایشی و سرکاری ، اصولگرایان را پیروز آسان انتخابات مجلس وریاست جمهوری 98 و 1400 معرفی می کند .
 در رابطه با سخنان تکراری و سرتاسر هجو زیبا کلام نکاتی به نظر می رسد که تقدیم می کنم :
آقای زیبا کلام اولا ؛ سخنانش قابل اعتنا ، اتکا و تامل نیست ، چرا که ایشان در متناقض سخن گفتن ، رد نمودن سخنان گذشته خود و صد البته خالی بندی دست طولایی دارد .
یکجا دو سه روز قبل پیروز انتخابات جریانی را و امروز در مسیر باد ، جریان دیگری را پیروز انتخابات معرفی می کند .
همین شخص در مطلبی پر پر وپیمان ، به تعریف و تمجید دکتر قالیباف همت می گمارد و با سفارش روزنامه های زنجیره از جمله شرق واعتماد و غیر ذالک ..  از قالیباف ضعیف ترین مدیر تاریخ بشریت می سازد .
زیبا کلام همانی است که قبل از سخنرانی جناب شیخ حسن روحانی در شورای ملل متحد ، در سرمقاله ای سفارشی ، آنچنان ان سخنرانی نشده را زودتر از موعد مقرر برای روزنامه شرق یا اعتماد در اورد که مردم متقائد شوند هم ترامپ سخنرانی حسن روحانی را گوش داد هم حسن از ترامپ را ، اما واقعیت ماجرا بعد از انتشار این مطلب بر ملا شد که صادق خان ، فقط بنا به گفته آقای سفارشنده اقدام به تحریر پولی نموده وسپس در کمال پر رویی حقیقت را گفت که .....
علی ایحال در رابطه با مطالب سفارشی وی در شرق ، با همه اینکه هنوز صادق زیبا کلام را ، ملت خوب نشناخته اند باید گفت:
در مورد 16-17 میلیون رای رئیسی بجا ، یک چند میلیونی از آراء حسن روحانی به حساب رئیسی ریخته می شود ، فقط کافی است بگویم صادق زیبا کلام رندانه دارد به شعور مخاطبین ،  ملت ایران توهین می کند ، چرا که آدم عالم می دانند از 24 میلیون رای حسن کلید ، بدون تردید برای خودش ممکن است همان آراء کروبی در فتنه 88 لحاظ شود ، چرا که بجز همان 4 درصدی های برخوردار ، مردم راضی نمی شوند سه باره گول خورده وفردی دروغ گو را انتخاب نمایند . 
 
تعریف چند باره این فرد معلوم الحال از احمدی نژاد هم بی منظور نیست ، مردم باید هوشیار باشند ، چرا که بد ترین نقد ها را از همین آدم کلاش بر علیه احمدی نژآد شنیده ایم اما نکته نکته و نقطه نقطه این فرد وافرادی شبیه ایشان ، دارای هدف سیاسی و جریانی است .
 
زیبا کلام در یک کلام خالی بند ترین ، چاخان ترین تحلیلگر سیاسی ایران است که فاقد ایده ، تحلیل در رابطه با واقعیت ها است و لذابه اندازه پولی که دریافت می کند اراجیف تحلیل می کند ولذا در همین مرقومه ایشان ، استیضاح مشکوک ، خروج سرمایه از کشور بخاطر افت ارزش ریال که همه در ید ناکارآمدی ومدیریت ضعیف مجلس دهم علی لاریجانی و دولت یازدهم و دوازدهم حسن روحانی است ، لذا بازهم از سنگینی کفه ترازو به نفع همین علی لاریجانی وحسن روحانی ناکارآمد سخن می گوید ،  چرا؟!
این فرد "صادق زیباکلام" که برای زلزله زدگان همیاری مردمی به مبلغ بیش از 2-3 میلیارد تومان جمع آوری نموده و در این شرایط سخت ، هنوز به انها تحویل نداده است ، بخشی از جامعه را که به دروغ های حسن روحانی و رند بازی های علی لاریجانی اعتماد نداشته وندارند به عنوان افراطی وتند رو و جریان روئسای قوه های بزرگ مقننه واجرایی کشور که مملکت را به گند کشیده اند را میانه واعتدالی معرفی می کند ، چرا ؟!
صادق زیبا کلام ، فعال رسانه ای و عملیات روانی در افکار عمومی جریان اصلاحات ، از شعارهای دائمی و همیشگی اصلاح طلبان در انتخابات متعدد نظیر :   قانون، حاکمیت قانون، قانون‌گرایی، انتخاب مردم، خداوند انسان را آزاد آفریده، منافع ملی، احترام به اقوام و ملت دیگر، حقوق اقلیت‌ها باید تأمین شود، جایگاه زنان باید در جامعه مشخص شود ؛ به عنوان شعارهای جریان اصولگرا یاد می نماید که دلیلش مشخص و واضح است :
چرا که جریان دروغگو ومزور اصلاحات در تمامی انتخابات ها همه این شعارها را برای اغفال بخشی از جامعه مطرح وبعد از پیروزی در انتخابات و احاطه بر قدرت و ثروت کشور ، همه انها را به فراموشی می سپارد ولذا مطرح نمودن این شعارها از قول جریان اصولگرا ، بی عرضگی در عدم جامه عمل پوشاندن و عدم تحقق آن را ، با این عملیات روانی ، گردن اصولگرها انداخته وبه زعم خود از آب گل آلود ماهی خود را در انتخابات آینده بگیرند .
 
زیبا کلام در نهایت و با کمال اطمینان ، هم به اصولگراها ، هم به مردم تفهیم می کند ، دیگر به دنبال حقایق وشاید بصیرت افزایی در فهم جامعه نسبت به ضربه های دولت روحانی ومجلس لاریجانی نباشید وخیالتان راحت از الان اصولگراها بدون هیج فعالیتی برنده قطعی هستتد که به نظر می آید زیبا کلام مستقیم به شعور اصولگراها و ملت ایران توهین نموده است و به نوعی خوشحال از بازی نقش خود در این مطلب پولی وسفارشی .....
 


+ 3
I_DONT_LIKE_IT - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید