امروز: سه شنبه, ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 21 May 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 383489
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۲۱:۰۰

انتشار فراخوان یازدهیمن جشنواره پژوهش های شهری


هشدارنیوز و به نقل از روابط عمومی مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران، مهدی عباسی دبير شوراي سياستگذاري و رئيس دبيرخانه یازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوري در مديريت شهري (جایزه تهران) از شروع به کار دبیرخانه جشنواره و آمادگی پذیرش آثار از 3 آذر خبر داد.

عباسی با اشاره به رويكرد علم محوري و نگاه ويژه به مبحث پژوهش و تحقيقات در این مرکز گفت: در نظر داریم ضمن پاسداشت تلاش صاحبان قلم و انديشه در حوزه مديريت شهري به اهداف و آرمان هاي مد نظر شهرداري تهران نیز تحقق بخشیم.

وی جشنواره امسال را شامل 4 بخش اصلی دانست و افزود: آثار افراد حقیقی در بخش جشنواره مدیریت شهری، افراد حقوقی در بخش جشنواره مدیریت شهری بررسی و بخش کنفرانس تحت عنوان برند شهری و با شعار به سوی تهران 1400و بخش کارگاه ها و پنل های تخصصی برگزار خواهد شد.

به گفته ی وی شرکت کنندگان در این جشنواره می توانند با رعایت ضوابط ارسال آثار پژوهشی بخش جشنواره و کنفرانس نسبت به ثبت نام و ارسال آثار پژوهشی خود اقدام کنند.

وی افزود: سعی می کنیم با همکاری و مشارکت اساتید و صاحبنظران دانشگاهی در بخش کارگاه ها و پنل های تخصصی مجموعه مسائل و اولویت های شهری را مورد پویش قرار دهیم.

فرصت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره از 3/9/1397 الی 15/1/1398 خواهد بود. زمان ثبت نام جهت شرکت در کارگاه ها و پنل های تخصصی از 15/1/1398 الی 15/2/1398 تعیین شده است و علاقمندان می توانند با مراجعه به بخش کارگاه ها و پنل های جشنواره نسبت به ثبت نام اقدام کنند.+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://shahrnevesht.tehran.ir/مدیریت-اخبار/مشاهده-جزئیات-خبر/articleid/37521/1397-9-14-18202
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید