امروز: سه شنبه, ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 21 May 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 383307
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۵:۰۵
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل
مدیر مسئول هشدارنیوز ؛

توهین ها به مردم تا کجا ادامه دارد؟/بعد از نا کارآمدی خیانت و خباثت در انجام وعده ها ، حالا مردم دزدند و خشن و بیسواد وکنتور دزد!!

مدیر مسئول هشدارنیوز ؛ بعد از اینکه وعده های دروغ وبسیار وسوسه انگیز اصلاح طلبان ، لیست امید ودولت حسن روحانی با شکست و ناکارآمدی قطی روبرو شده است ، حالا امروز در چنین وضعیت نامطلوبی، تئوری پردازان عوام فریب جریان تزویر وفریب ، مردم را دزد ، کنتور دزد ، خشن ، بیسواد وبی شناسنامه می خوانند .

سعید حجاریان یکی از تئدوری پردازان جریان فتنه که با تمام وجود در خدمت فریب مردم برای اعتماد به حسن روحانی وارد کارزار شده بود ، امروز بعد از 6 سال ناکارآمدی دولت حسن روحانی ، دو سال ناکار آمدی مجلس دهم و شورای پنجم شهر تهران ، گویا برنامه دیگر برای فریب جامعه طراحی نموده ودر دستور کار قرار داده است که با صراحت مردم را دزد خوانده و فاز جدیدی از عملیات روانی را شروع نموده است .

ایشان در مطلبی گفته است:

مردم به بقای خود می‌اندیشند و عیان و نهان حقوق هم‌نوعشان را پایمال می‌کنند و بخشی از آنها به لطایف‌الحیل دست در جیب دیگری می‌کنند. باید پرسید در چنین شرایطی رویکرد نصیحت محور و تأکید بر امر اجتماعی چه افقی را پیش روی ما خواهد گشود؟

در این رابطه دو سوال مطرح است :

یک ؛ مردم که سوابق فتنه گری ، اشرافیت ، تزویر وفریب این جریان را در کنار سوابق خیانت در مدیریت وکار برای خود وهمفکران وعقب نگه داشتن مردم ودرنتیجه فاصله طبقاتی و عدم رعایت عدالت در توزیع ثروت ملی را بخوبی درک کرده بودند ، با چه منطقی به ساختار متعفن و مزورانه این جریان اعتماد کردند؟!

دو ؛ سعید حجاریان ها مردم را چقدر بی شعور و ناتوان در فهم واقعیت ها فرض نموده اند که در ایام انتخابات زمین وزمان را به هم می دوزند که حسن روحانی و تفکر اقتصادی لیبرالیستی تنها راه نجات کشور است ، اما امروز بعد از اینکه کشور را به سمت نابودی و مردم را به فلاکت معیشتی رسانده اند ، چگونه به خود جرات می دهند بازهم برای مردم برنامه جدید تعریف نموده و بادزد خواندن مردم ، تمام گناه بی عرضه گی دولت و مجلس را گردن مردم بیاندازند؟!

مگر همین حجاریان ها نبودند که تمام قد در خدمت حسن روحانی وبه ظاهر برنامه های ایشان بود ؟! پس چطور امروز با پر رویی هر چه تمامتر اعتراف می کنند ، دولت ناتوان وناکارآمد است؟!

البته که مشخص است و پر واضح ، که جریان اشرافیت که متاسفانه از بعد لیبرالیستی به بعد دینی هم سرایت نموده است ، بیشتر به منافع شخصی باندی واشرافی گری خود می اندشید تا وضعیت جامعه اسلامی وملت پای کار انقلاب وارزشها و متاسفانه می بینیم اشرافیت در دل وجان برخی یادگاران به جا مانده از امام بزرگوار هم رسوخ نموده است .

حسن خمینی و فرزند ایشان احمد خمینی نمونه بارز این ادعا است ، این آقایان تمام داشته های خود را از تفکرات حضرت امام ویدک کشیدن یادگاری ان بزرگوار کسب نموده اند که همیشه پشت وپناه محرومان ومردم بزرگ ایران اسلامی وسایر ملل جهان بود .

اما متاسفانه این روزها در چنین شرایطی حتی یک کلمه هم از آقایان در رابطه با فشاری که دولت حسن روحانی و مجلس دهم اصلاح طلب ولیست امید ی به مردم وارد می نمایند شنیده نمی شود واین درست در تناقض با خواسته ها ومنویات امام راحل است .

بدون تردید مردم خوب وعزیز وطن اسلامی مان می دانند که حسن خمینی و یادگار پر حرف وحدیث ش سید احمد ، از حامیان پر وپا قرص حسن روحانی و شعارها و وعده های دروغ ایشان بودند و امروز هم درست مانند مجلس دهم وخود دولت ، حالت انفعال را در پیش گرفته و مردم را در حالی زیر فشار های ناجوان مردانه ناکارآمدی دولت و مصائب معیشتی تنها گذاشته اند که خود بدون تردید در رفاه وآسایش غیر قابل باوری به سر می برند .

لازم به یاد اوری است که حسن خمینی هم در جایی مردم را به کنتور دزد متهم نموده بود که حکایت عمق تفکرات این یادگار امام در باره ملت ایران است .

در پایان حقیر راقم سطور پیش رو ، به عنوان یک آدم ، یک انسان و صد البته حامی و پشتیبان محرومین ، به شما وخاصه کل جریان تزویر ودروغ خاطر نشان می کنم ، این رویکرد ، این مسیر ظاهرا باز ، روزی بسته و نه به درگاه خداوند منان که در همین دنیا وبه همین زودی ها باید پاسخگوی ملت شریف و عزیز ایران اسلامی باشید . تمام سرمایه های به نامشروع تحصیل کرده تان را از شما پس خواهیم گرفت و به شماها نشان خواهیم داد این شماها هستید که دزدید ، نه ملت محروم انقلابی و ولایت مدار.                                 این خط واین نشان+ 4
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید