امروز: سه شنبه, ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 21 May 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 383281
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۰
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل
مدیر مسئول هشدارنیوز در این رابطه نوشت:

مرور مطلب ضد انقلابی تکذیب شده از سوی فاطمه حسینی نماینده لیست امیدی مجلس دهم


مدیر مسئول هشدارنیوز هادی امانی در پاسخ به مطلبی با عنوان «فاطمه حسینی نماینده جوان مردم تهران در مجلس دهم ، با بیان ساده ، مشکل اصلی کشور را به حاکمان گفته است» ، که در فضای مجازی اجتماعی وبا گستردگی تمام در حال دست به دست شدن بود که البته از سوی وی بعد از گذشت ایامی طولانی تکذیب شد نوشت :

هر چند این موضوع نسبت به یکی دو سه ماه گذشته است و خانم حسینی ان را تکذیب نموده اما خالی از لطف نیست که در این رابطه نکاتی را بر رسی نکنیم :

ظاهرا خانم فاطمه حسینی که بعدها تکذیب نمود گفته بود : راه رفته درست نیست بر ادامه ان اصرار نکنید .

مدیر مسئول هشدارنیوز در این رابطه پاسخ داده است : خانم یا آقای نویسنده باید صریح بگوید کدام راه رفته درست نیست ؟! نکند هدف ایشان همان راهی است که فرزندان شهید این مردم در دفاع از انقلاب ، ارزشها ودفاع مقدس جان خود را تقدیم نمودند وایشان وامثال ، در آنسوی آبها مدل جدید مدیریت را تحصیل می نمودند و بعد از دفاع مقدس 3 دهه است که بر مدیریت کشور افسار شده اند . اگر کسی مقصر وضعیت موجود است ، شماها وافکار لیبرالیستی شما و نجومی بگیران حرامخوار بوده است که مدام بر اریکه قدرت سوار بوده ، مردم را فقیر تر ، اقتصاد کشور را نابودتر و وضعیت خود خانواده وهمفکران را بهبود بخشیده اند. شما گورتان را گم کنید غصه راه رفته این ملت را نخورید.

شما بخواهید هم نمی توانید به سرعت شرایط اقتصادی را تغییر دهید .

مدیر مسئول هشدارنیوز : البته که این سخن درست است ، چرا که شماها با نزدیک به بیش از 3 دهه احاطه بر قدرت اجرایی کشور ، غارت بیت المال ،یغما ثروت این مملکت و خراب نمودن اقتصاد ، کاری کردید که بر حسب ظاهر ، انهم به نظر متزلزل و ترسوی شما ، اقتصاد کشور درست شدنی نیست ، اما باز هم به شما اعلام می کنیم ، شماها لیبرال های دزد وبزدل ونغ زن وناکارآمد ، به قول حضرت امام این کشور را ترک کنید ، هستند مدیران جهادی که در کمتر از 2 سال کشور را با همین ثروتی که دارد آباد وشایسته زندگی ایرانی های اصیل ، با ارزش و شجاع نمایند . شما فقط سرمایه های کسب کرده از سفره انقلاب را بردارید واز این کشور مظلوم بروید ، کارتان نباشد .

تمام دنیا بر علیه شما است ، یک همسایه بی طمع نمانده که دوست شما باشد . فشار جهانی روز به روز بیشتر خواهد شد . وضعیت اقتصادی بدتر لشکر بیکاران انبو ه تر .

مدیرمسئول هشدارنیوز: حتما شما نبودید ، تازه رسیده اید ، از همان روزهای اول انقلاب ظاهرا همه دنیا بر علیه ما بوده اند ، البته اگر آمریکا ، اسرائیل انگلیس وفرانسه وآلمان را همه دنیا فرض کنید . اما اینکه همسایه ای نمانده که طمع نداشته باشد سخنی گزاف و مزخرف است که شما بلغور نموده اید ، چرا که خوب می دانید در قاموس شیعه سخن اینچنینی که از حلقوم یک مادی گرای کاسب ووطن فروش ترسو بیرون می آید جز مزخرف چیز دیگری نیست . اما حتما منظور شما رزمندگان ارتش سوریه ، حشد الشعبی عراق یا حزب الله لبنان یا تیپ فاطمیون افغان یا زینبیون پاکستان و یا رزمندگان پاه برهنه انصارالله یمن است که برای امنیت ایران و برهم زدن خواب دوست شما اسرائیل و حامی مالی دوستان شما عربستان سعودی بدون هیج چشم داشتی ، فقط بخاطر باورهای مقدس شیعه ، حتی از خون فرزندان خود هم می گذرند واین آنچیزی نیست که شما قوه درک وتحلیل ان را داشته باشید .

شما نیز گفته اید فشار جهانی روز به روز بیشتر وضعیت اقتصادی بدتر ولشکر بیکاران هم انبوه تر خواهد شد که باید به شما عرض شود دروغگو کم حافظه است ، چرا که شما وهمفکرانتان در ایام تبلیغات انتخاباتی چه در ریاست جمهوری دهم ویازدهم وچه در انتخابات مجلس دهم وشورای شهر پنجم ، همه وهمه و مدام خود را منجی وضعیت موجود ، برگرداندن عزت به پاسپورت ، ایجاد 4 میلیون شغل وصد البته برجام را هم خنثی کننده فشار های دنیا بر می شمردید ، حالا از شما که دستتان برای مردم رو شده است پاسخ نمی خواهیم ، فقط شما را که قطعا دین و آئینی مثل ملت ایران را قبول ندارید ، به ان پول و سرمایه ای که به واسطه سفره انقلاب دست وپا نموده اید ، هر چه زودتر کشور را ترک ومدیریت ها را به اهلش بسپارید ، چرا که قول می دهیم همانگونه که موشک های دور برد را ساختند ، اقتصاد و پوشک را نیز که شما نتوانستید ، سر وسامان خواهند داد ، فقط بروید.

نیروهای بریده از شما بیشتر و سرنوشت قذافی ها نزدیکتر می شود .

مدیرمسئول هشدارنیوز ؛ بریده ها که همه مثل شما هستند ، همان بهتر که زودتر گورشان را گم کنند ، اما سرنوشت قذافی ها را بد وناپخته و مایوسانه آمدید ، چرا که قذافی تن به پیشنهاداتی چون پیشنهادات شرم آور شما «مجلس دهم – دولت حسن روحانی» در مورد موشک واسلحه وهسته ای وبرجام داد که ما به یُمن رهبری آگاهانه امام خامنه ای مد ظله عالی و سپاه وارتش ونیروهای انتظامی وامنیتی آگاه وشجاع ، دست مزورانه ومرموزانه شما ودنیای سلطه را خواندیم و به شما می گوییم خواهشان این یکی غصه را نسیه نخورید برای سرمایه هایتان خوب نیست ، ممکن است دغ مرگ شده و خوب نتوانید از آن همه ثروت مشکوک بهره وحظ لازم را ببرید .

شما گفته اید نه مردم کشور ونه سایر مردم بلاد شما را قبول ندارند . کدام استقلال بعد از 40 سال . نه آرامشی نه آسایشی برای ملت . فقر و فاصله طبقاتی ، اختلاس بیشتر وبیشتر شده است .

مدیر مسئول : خجالت بکش ، اینقدر دروغ نباف ، شما خوب می دانید ، نتیجه این همه فقر رکود وتورم واختلاس وجاسوسی و تحریک دشمنان برای تحریم و بی آرامی وبی آسایشی همه وهمه دست اورد مدیریت 8 ساله هاشمی و 8 ساله خاتمی و 8 ساله دروغگویی چون حسن روحانی وجهانگیری شما است ، این شماها بودید که همیشه در انتخابات ها مردم را فریب دادید ، بار خود را بستید وامروز دارید به ریش مردم با این خزعبلات می خندید . اما مردم ایران ، هر چند در رای به شماها اشتباهات فاحشی نمودند که انشا ء الله بزودی جبران خواهند نمود ، اما مدام با انقلاب بوده وهستند واین را خوب می دانید ودارید از این واقعیت میمیرید . مردم دنیا را هم با برخی از حکومت های ظالم ودیکتاتور اشتباه نکنید . ولی بازهم سخنم همانی است که دو بار به شما تذکر دادم ، شماها از این ممکلت تا دیر نشده بروید که سرمایه هایتان را نیز از شما خواهیم گرفت وبه صاحبان اصلی انها خواهیم داد .

مدیر مسئول : باز هم مثال ژاپن و آلمان وکره و مرگ بر این و ان را زیر سوال بردند که ایشان را به پاسخ های ملت به مواضع اینچنینی هاشمی مرحوم عودت می دهم و نیم اشاره که آلمان وژاپن و کره مستعمره امریکا هستند که مدام به زنان و نوامیس این کشورها در داخل ان کشورها تجاوز می نمایند وحتی حق شکایت ودفاع از ناموس خود در داخل کشورشان را ندارند هر چند مردم خوب می دانند ناموس برای خانم حسینی محلی از اعراب ندارد والا هر گز این موضوع را مطرح نمی کرد .

خلاصه موضوع ، تمام نوشته این عجوز یا عفریته به هر حال ، هجمه وحمله به ریشه واصول انقلاب با مرکزیت رهبری انقلاب است که دیگر تا همینجا بس است و در نتیجه به نظر می رسد تمام خرابی هایی که در این مدت بر علیه کشور وبه سر ملت آورده اند را با پر رویی هر چه تمامتر به گردن این و ان می اندازند که می بایست مردم هوشیار باشند.

                                        

                                 انشاء الله

                      مدیر مسئول هشدارنیوز+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید