امروز: پنج شنبه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - 21 February 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 382178
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ۲۰:۰۰

جهان اسلام یکپارچه در مقابله با اسرائیل وحدت رویه دارد

هشدارنیوز محمدباقر قالیباف پیش از ظهر پنج شنبه بیست و پنجمین مجمع فرماندهان و پیشکسوتان جهاد و شهادت بابیان اینکه پیشکسوتان جهاد و شهادت مردانی هستند که با تک تک سلول‌های خود به خداوند باور دارند، گفت: این گروه وقتی امام می‌فرمود راه قدس از کربلا می‌گذرد به یقین باور داشتند، بنابراین وعده امام محقق شد هرچند برخی افراد نادان همان زمان این وعده را تمسخر می‌کردند.

وی بابیان اینکه جلساتی که با اهدافی غیر از جهاد و شهادت تشکیل می‌شود خود را موظف کرده و بر خود تکلیف می‌دانم بخشی از غیرت، شجاعت ولایتمداری و از خودگذشتگی صالحان و مصلحان را بیان کنم؛ خطاب به پیشکسوتان جهاد و شهادت تأکید کرد: آن چیزی که باعث عزت مسلمانان و احیای فرهنگ قرآن و اهل بیت شده مبارزات این افراد راه خداست.

قالیباف بابیان اینکه افتخارات ایران عرصه های مختلف مدیون فرهنگ ایثار و شهادت است هر چند حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی مشکلاتی وجود دارد، گفت: با این حال حوزه امنیت و اقتدار دفاعی و توان نظامی از بعد هنر جنگ و طراحی؛ سرمایه عظیمی کشور وجود دارد.

وی با تاکید بر اینکه ایران زمره ۱۰ کشور نخست صنایع است و زمینه موشک و سکوی پرتاب، ماهواره و پهپاد و جنگ الکترونیک و هوا و فضا افتخارآفرین است، گفت: امروز جهان اسلام یکپارچه مقابله با اسرائیل وحدت رویه دارد و نیروهای مقاومت بیخ گوش اسرائیل است.

قالیباف با بیان اینکه گاهی عده ای به شوخی می‌گویند کشوری که توانسته ماهواره، موشک، سکوی پرتاب موشک بسازد و عرصه جنگ الکترونیک، هوافضا و دیگر عرصه‌ها اقدامات مهمی انجام دهد چرا عرصه ماشین‌سازی پراید تولید می‌کند، عنوان کرد: دلیل موفقیت عرصه نظامی وجود سرمایه‌های عظیمی همچون پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت است.

وی بابیان اینکه رزمندگان دست‌پرورده فرهنگی هستند که اعتقاددارند قت خدا از همه چیز بالاتر است به همین دلیل برابر هیچ قتی جز خداوند متعال سر تعظیم فرود نمی‌آورند،  افزود: پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت افرادی هستند که زمانی که دشمن اعماق کشور ما بود با ایمان خود جبهه‌ها جنگیدند حالی‌که برخی خفا و روشنی این حرف امام را تمسخر می‌کردند.

قالیباف ادامه داد: از همان زمان آغاز جنگ برخی می‌گفتند ما نمی‌توانیم برابر صدام مقاومت کنیم و یا می‌گفتند برای ایستادگی برابر چنین دشمنی باید ۳ برابر آن‌ها امکانات داشته باشیم حالی‌که ما یک‌پنجم این امکانات را هم نداشتیم اما پیروز شدیم.

وی با بیان اینکه آن دوران گاهی حجم آتش دشمن به حدی می‌رسید که از خدا می‌خواستیم به ما فرصتی دهد تا بتوانیم پیکرهای شهدا را جمع کنیم، عنوان کرد: امروز جایی قرار داریم که به یکدیگر می‌گوییم ان شاءالله همدیگر را اربعین می‌بینیم که این نشان می دهد وعده خدا حق است و نصرت از آن رزمندگان است.

قالیباف با اشاره به مذاکرات ۵+۱ با ایران اظهار داشت: اینکه این کشورها و یا آمریکا حاضر شده مذاکراتی با ایران داشته باشد که تعداد آن بیش از مذاکراتی است که برای جنگ جهانی بوده است به دلیل قت دیپلماسی ما نیست بلکه به دلیل قت خون شهدا و حماسه‌آفرینی مظلومانه شماست.

وی افزود: بازهم تأکید می‌کنم این قت‌های ظالم موضع قت هرگز حاضر به مذاکره و مصالحه نیستند و اگر اقتدار ما را پذیرفته‌اند نتیجه جانفشانی مردان عرصه ایثار و شهادت است.+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/4427361/جهان-اسلام-یکپارچه-در-مقابله-با-اسرائیل-وحدت-رویه-دارد
بازدید: 220

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید