امروز: پنج شنبه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - 21 February 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 382170
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۷:۳۰

پاسخ صالحی به سوالات درباره نظارت بر بنیاد بازی‌های رایانه‌ای و سامانه‌های وی.او.دی قانع‌کننده بود

: در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی، وکلای ملت از پاسخ وزیر ارشاد به سوالات طرح شده قانع نشدند.

به گزارش ، وکلای‌ملت در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۱۸‌مهر) قوه مقننه، در جریان طرح سوال حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد از سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره نظارت وزیر برعملکرد ضعیف و شائبه‌دار بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و مدیرعامل آن، با ۸۰ رأی موافق، ۸۳ رأی مخالف و ۴ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۸ نماینده حاضر در جلسه از توضیحات وزیر قانع نشدند.

بر اساس این گزارش حجت‌الاسلام احد آزادیخواه سخنگوی کمیسیون فرهنگی پارلمان در توضیح طرح سوال نماینده مشهد از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: در اجرای ماده (۲۰۹) آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، سؤال نصرالله پژمانفر در جلسه روز سه‌شنبه مورخ ۹ مرداد ۹۷ این کمیسیون با حضور ۱۲ نفر از نمایندگان کمیسیون، نماینده سوال کننده و وزیر مطرح و پس از استماع اظهارات طرفین و نظر به عدم اقناع نماینده سوال کننده از پاسخ‌های ارائه شده وزیر، کمیسیون قلمرو سوال را ملی تشخیص داده و مستند به بند ۳ ماده ۲۰۹ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، گزارش سوال جهت اعلام وصول در اولین جلسه علنی ارسال شد.

همچنین وکلای‌ملت در جلسه علنی امروز ۱۸ مهر قوه مقننه، در جریان طرح سوال حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر، نماینده مردم مشهد از سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، درباره علت عدم نظارت بر سامانه‌های ویدیو درخواستی «VOD» از سوی آن وزارتخانه با ۹۴ رأی موافق، ۷۴ رأی مخالف و ۴ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۶ نماینده حاضر در جلسه از توضیحات وزیر قانع نشدند.

همچنین در این جلسه نمایندگان در جریان طرح سوال دیگر حجت الاسلام نصرالله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد از سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره نظارت وزیر بر عملکرد ضعیف و شائبه دار بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و مدیرعامل آن با ۸۰ رأی موافق، ۸۳ رأی مخالف و ۴ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۸ نماینده حاضر در جلسه از توضیحات وزیر قانع نشدند.

*تسنیم

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://cinemapress.ir/news/103275/پاسخ-صالحی-به-سوالات-درباره-نظارت-بر-بنیاد-بازی-های-رایانه-ای
بازدید: 89

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید