امروز: پنج شنبه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - 21 February 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 382155
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۱۵
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا درگذشت مادر « شهید عماد مغنیه » را تسلیت گفت


به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا(س) طی پیامی درگذشت مادر شهید عماد مغنیه را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

« بازگشت همه به سوی اوست
مادرانی از جنس نور ،انهایی که اگر نبودندشگفتی های شهادت خلق نمیشد.تندیس صبرومقاومت را بی شک تقدیم مینماییم به مادران وهمسران بزرگوارشهداکه نهضت زینبی را می افرینند. زنانی که اگر دردفاع از کشورهایشان درپشت صحنه ها فعالیت نداشتند وچنین فرزندان وهمسرانی تربیت نمیکردندهیچگاه شاهداین پیروزیهای چشم گیر نبودیم.

اخیرخبرفوت همسر و مادر بزرگوار، شهیدان مغنیه شدیم، مادری که در دامانش همسر و فرزندان بلندهمتی پروراند. این خبرچنان سنگین وجانسوزبود که به دشواری به باور مینشیندولی دربرابرتقدیرحضرت پروردگار چاره ای جز تسلیم ورضا نیست،مادری که جا دارد باصراحت ایشان را شهیده نامید.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا(س)این واقعه را خدمت خانواده محترم ایشان،رهبرمعظم انقلاب،ملت شریف لبنان و ایران تسلیت عرض می‌نماید.»

انتهای پیام/


-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://www.farsnews.com/13970719000469
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید