امروز: دوشنبه, ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - 24 February 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 381756
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۹:۰۰

دشمن با جنگ اقتصادی در حال القای ناامیدی است

، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادواره سرداران و 721 شهید سرافراز سلماس اظهار کرد: اصولا جنگ‌ها وقتی به ملتی تحمیل می‌شوند مبدا تاریخی برای ان کشور می‌سازند که یا می‌تواند موجب اقتدار و یا سرافکندگی آن کشور شود .یکی از طولانی‌ترین جنگهای تاریخ معاصر دفاع مقدس ایران اسلامی است که با پشتیبانی قریب به اتفاق کشورهای غربی برما تحمیل شد. در آن زمان انقلاب نوپا بود و سازمان نظامی کشور انسجام خودرا ازدست داده بود و هیچ سازوکار دفاعی ونظامی خاصی برای مقابله با تهاجم دشمن وجود نداشت؛ لذا فرصت طلایی برای دشمنان ایران شده بود.

وی با بیان این‌که «صدام و دشمنان ایران اشتباه تاکتیکی و محاسباتی در جنگ نداشتند تنها نکته‌ای که از قلم انداخته بودند عمق ارتباط و تاثیر رهبری کشور و مردم با یکدیگر بود» گفت: آن‌چه جنگ تحمیلی مارا به دفاع مقدس تبدیل کرد رابطه عمیق مردم با امام و رهبر کشور بود که موجب شد تمام امت به یکباره سرباز نظام شوند و از جغرافیای کشور دفاع کنند و همین مولفه تعیین کننده سبب شد باکری‌ها از میان توده امت برخیزند و لشکرهای عاشورا تشکیل شود و برخصم دشمنان بتازند.

وی خاطرنشان کرد: کشوری که در طول 40 سال گردنه‌های مختلف را به سلامت رد کرده با این فشارها خم به ابرو نخواهند آورد و به سلامت این برهه حساس تاریخی را هم رد خواهند کرد .

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اهداف تجزیه‌طلبانه مزدوران در خصوص یکپارچگی کشور، گفت: توطئه دشمن برای تجزیه کشور از اوایل انقلاب تاکنون همچنان ادامه دارد و فقط یکی از استان‌های کشور 5هزار شهید اقدام استقلال و آزادی کشور کرده‌اند تا کردستان از پیکره ایران اسلامی جدا نشود .

وی اظهار کرد: سازمان جهنمی منافقین و صدام در گذشته در اختیار آمریکا و استکبار بود اما بواسطه جانفشانی‌های مردم ایران اسلامی و عراق اکنون صدامی ندارد و منافقین از منفورترین سازمان‌های جهان است و داعشی که منطقه را به خطر انداخته بود بواسطه رفتار عاقلانه و بااقتدار جبهه مقاومت اکنون تارومار شده و این نشانگر صلابت فرهنگ مقاومت در منطقه است.

وی تاکید کرد: ملت ما یکپارچه رفتار وحشیانه تروریستی اهواز را محکوم می‌کند و از فرزندان خود در مجموعه نیروهای مسلح خواستار پاسخ و انتقام قاطعانه هستند که به فضل خدا به این خواسته برحق مردم پاسخ داده خواهد شد .

شریف با اشاره به جنایات آل سعود و اعراب مرتجع منطقه علیه مسلمانان افزود: تاریخ خواهد نوشت که آل سعود بر سر زنان و کودکان سوری چه کردند و چه توطئه‌هایی که علیه جامعه مسلمین روا داشتند .

وی بیان کرد: افتخار ملت ماست که در رکاب رهبری دینی مقتدر و پاک امام خامنه‌ای نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب می‌کنند .

 

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.isna.ir/news/97070503175/دشمن-با-جنگ-اقتصادی-در-حال-القای-ناامیدی-است
بازدید: 127

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید