امروز: پنج شنبه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - 21 February 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 381418
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۰۰
دسته: استانها
پرینت
ایمیل

مسئولان بایدتلاش کنند/شعار مشکلات را حل نمی کند

به گزارش خبرنگارمهر، محمدباقر قالیباف پنجشنبه شب در مراسم یادواره شهدای گردان روح‌الله لشکر ۵ نصر که در مجتمع آیه‌ها مشهد برگزار شد اظهارکرد: باید بدانیم در چهارم انقلاب  خوب نیست مردم را از اقتصاد حذف کنیم زیرا  کشور ما دولتی است و آن جایی که خصوصی است، خاصی‌سازی صورت گرفته است.

وی افزود:امروز دولت توان حل مشکل اقتصاد را ندارد و نیازمند کار مشارکت مردم است. برخی افراد همواره می گفتند اقتصاد کار پیچیده‌ای است، خودشان پی بردند که کار نظامی بسیار پیچیده‌تر است. 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: حرف ما این استکه باید حقوق شهروندی رعایت شود، وقتی سرمایه مردم ظرف یک هفته نصف می شود این حقوق شهروندی نیست وبا شعار مشکلات حل نمی‌شود. مسئولان باید کار کنند نه اینکه بگویند مردم باید مشکلات را تحمل کنند، پس با این وجود حرف از حقوق شهروندی نزنیم، در این شرایط اقتصادی این حرف بی‌احترامی به‌مردم است.

قالیباف خاطرنشان کرد: حرف زدن با دنیا شرط عقل است زیرا هیچگاه دشمن به ما کمک نمی کند و باید بدانیم دشمن هیچ وقت قابل اعتماد نیست و انها اگر فکر کند در جنگ پیروز می‌شود درنگ نمی‌کند و فقط به‌زور متوسل می‌شود.

وی تاکید کرد: امروز در جنگ رسانه‌ای با دشمن هستیم و در این عرصه اعتماد مردم به‌نظام، باور قرآنی و اعتماد به‌رهبری را مورد هجمه قرار داده‌اند و با شایعه‌پراکنی ذهن مردم را خراب می‌کند. در این شرایط ناامیدی بزرگترین گناه است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه گفت: در زمان دفاع مقدس هیچ امیدی به‌قدرت‌های  نداشتیم و به‌خدا معتقد بودیم و در سوی مقابل همه قدرت‌ها پشتیبان صدام و علیه ما بودند.یکی از درس‌هایی که ما از دفاع مقدس گرفتیم تحقق وعده الهی بود.

قالیباف تاکید کرد: استفاده از نیروهای جوان باید مدنظرقرار گیرد زیرا ما استفاده از جوانان را در دفاع مقدس داشتیم و فرماندهان ما زیر 30 سال سن داشته و عملکرد خوبی داشتند.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/4402589/مسئولان-بایدتلاش-کنند-شعار-مشکلات-را-حل-نمی-کند
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید