امروز: پنج شنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - 21 January 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 381052
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۵۱
دسته: مجلس
پرینت
ایمیل
هشدارنیوز ؛

بر خلاف خواست علی لاریجانی ، مجلس به رئیس جمهور رای نداد!!

به گزارش هشدارنیوز ؛ نگرانی و لرزیدن دستان علی لاریجانی، هنگام قرائت نتیجه رای گیری نمایندگان ملت در رابطه با اینکه از توضیحات رئیس جمهور قانع شده اند یا خیر و موافق نبودن رئیس مجلس  با رای گیری علنی نمایندگان ، کاملا مشهود بود!! 

 
به گزارش هشدارنیوز ، در جلسه علنی امروز سوال نمایندگان از رئیس جمهور ، حسن روحانی نتوانست با سخنان خود ، نمایندگان ملت را قانع کند و در نتیجه با به رای گذاشتن 5 موضوع مهم ، نمایندگان ملت در 4 موضوع از توضیحات رئیس جمهور قانع نشدند .
در این جلسه که 22 نفر از نمایندگان مردم ، تقاضای رای گیری به صورت علنی وبا کاغذ را داشتند ، از سوی علی لاریجانی ودر نهایت رای گیری برای این موضوع ، ناکام ماند .
 
این نمایندگان مععقتد بودند دانستن حق مردم است که نمایندگان خود به توضیحات رئیس جمهور چه رایی خواهند داد؟!  
آیا قانع شده اند یا خیر ؟! و این مردم هستند که باید بدانند نماینده حوزه انتخابیه خود ، نسبت به معضلات کشور و معیشت نگران کننده خود ، چه مواضعی داشته است؟!
 
بعد از قرائت نامه 22 نفر از نمایندگان مبنی بر علنی برگزار شدن ومشخص شدن افراد رای دهنده روی کاغذ ، علی لاریجانی ابتداء برای ترساندن نمایندگان چند بار وبا صدای بلند اعلام نمود ، با این روش اسامی نمایندگان مشخص خواهد شد که چه رایی داده اند و در نهایت با رای گیری از نمایندگان  با این موضوع که مردم نسبت به رای نمایندگان خود در قبال توضیحات حسن روحانی مطلع می شدند ، مخالفت شد ورای نیاورد .
در جریان رای گیری مجلس برای سخنان حسن روحانی که نمایندگان قانع شده اند یا خیر ، دو موضوع قطعا از چشم مردم دور نماند که از رسانه ملی پخش می شد .
اول نگرانی مشهود علی لاریجانی نسبت به نتیجه آراء نمایندگان ملت و لرزیدن دستان وی در هنگام قرائت نتیجه رای گیری ها
دوم خراب شدن سیستم روبروی رئیس مجلس 3 بار هنگام قرائت نتیجه رای گیری نمایندگان که در نهایت نشان داد نامه 22 نماینده مردم برای رای گیری علنی وبا کاغذ بدون دلیل نبوده است.
 
در نتیجه این جلسه علنی ، نمایندگان ملت نشان دادند از توضیحات حسن روحانی ، رئیس جمهور قانع نشده اند و همچنان نگرانی ها برای معیشت مردم و اقتصاد کشور پا برجا است.
 


+ 4
I_DONT_LIKE_IT - 3

بازدید: 812

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید