امروز: پنج شنبه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - 21 February 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 380645
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۰:۰۰

اتوبوس های گردشگری شمیران افتتاح می شود

هشدارنیوز- و به نقل از  روابط عمومی شهرداری منطقه یک،مجید صالحی فیروز آبادی مدیر روابط عمومی شهرداری این منطقه در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار که با حضور علی اصغر خرمی شریف قائم مقام شهردار منطقه،محمود منیعی مشاور عالی شهردار منطقه ، خبرنگاران و اصحاب رسانه در سالن اجتماعات شهرداری منطقه یک برگزار شد با   تبریک 17مرداد - روز خبرنگار- به اصحاب رسانه که مصادف  با سالروز شهادت محمود صارمی و 8 نفر از اعضای کنسولگری ایران در افغانستان به دست طالبان است ، با بیان خبر فوق اظهار داشت : اصحاب رسانه اولین شرکت کنندگان تور شمیران گردی با اتوبوس های گردشگری هاپ آن هاپ آف خواهند بود که به زودی برگزار خواهد شد.
وی گفت: در این رینگ گردشگری در حدود 100جاذبه گردشگری،تاریخی، مذهبی، فرهنگی ،هنری و میراث طبیعی و اماکن تفریحی در نظر گرفته شده است که دارای  10 ایستگاه در سطح منطقه است.
مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک همچنین در جمع خبرنگاران گفت : ما اصحاب رسانه را نمایندگان افکار عمومی در جامعه می دانیم و تلاشمان این خواهد بود که تعاملی سازنده،منسجم و هماهنگ با آنان داشته باشیم و با صداقت،سرعت و دقت ارتباطمان را ادامه دهیم.
صالحی با اشاره به رسالت روابط عمومی ها در مدیریت شهری افزود:وظیفه ما انتقال اطلاعات دقیق و مورد نیاز از طریق رسانه ها به شهروندان است و به دنبال این هستیم تا محتوای ارزشمند و فاخر به نام شمیران و منطقه یک تولید و در اختیار اصحاب رسانه قرار دهیم و تعارضی بین ما و رسانه ها وجود ندارد.
وی با اعلام آمادگی در تعامل سازنده با رسانه ها تصریح کرد: بیاییم در خصوص مسایل شهری دیدگاه شهروندان را جویا و با تعامل یکدیگر،حساسیتهای افکار عمومی را شناسایی و بر اساس آن پرونده خبری ایجاد کنیم تا با ارائه اطلاعات صحیح به شهروندان آنها را در مدیریت شهری منطقه سهیم کنیم.


+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://shahrnevesht.tehran.ir/مدیریت-اخبار/مشاهده-جزئیات-خبر/articleid/34464/1397-5-17-115143
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید