امروز: پنج شنبه, ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 25 April 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 380226
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۳۰
دسته: استانها
پرینت
ایمیل

سارقان حرفه‌ای باتری خودروهای سنگین در شهر بوشهر دستگیر شدند

به گزارش هشدارنیوز ؛ سرهنگ ابراهیم عرب‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در راستای مقابله با جرایم مختلف در سطح شهرستان تلاش‌های گسترده‌ای صورت گرفته و شاهد دستگیری مجرمان در زمینه‌های متعدد هستیم.

وی اضافه کرد: در روزهای اخیر و در پی وقوع چند فقره سرقت باتری خودروهای سنگین در شهر بوشهر، نیروی انتظامی با جدیت و با حساسیت بالایی این موضوع را در دستور کار قرار داد.

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر با اشاره به اقدامات واحدهای اطلاعات و عملیات کلانتری ۱۲ مصلی و ۱۴ تنگک بیان کرد:‌ با تحقیقات میدانی و جمع‌آوری اطلاعات لازم از سرقت‌های رخ داده یک نفر سارق به هویت «ح» در خیابان جمهوری در ساعت ۲۴ شناسایی شد.

وی با بیان اینکه چهار عدد باتری و یک دستگاه موتورسیکلت در منزل متهم کشف شد، افزود: همدست این متهم نیز به هویت «ک» در خیابان عاشوری شناسایی و دستگیر شد.

عربزاده با اشاره به اعتراف دو متهم تاکنون به بیش از ۳۵ فقره سرقت باتری خودروهای سنگین در خیابان‌های مختلف شهر بوشهر، بیان کرد: باتری‌های مسروقه از مغازه‌های مختلف در بوشهر، چغادک، عالیشهر و برازجان کشف شد.

وی با اشاره به دستگیری شش نفر مالخر در جریان این پرونده، افزود: این سارقان باتری‌های مسروقه با ارزش ۱۵ میلیون ریال را در مغازه‌های باتری فروشی به قیمت دو میلیون ریال می‌فروختند.+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 21

منبع: https://www.mehrnews.com/news/4365835/سارقان-حرفه-ای-باتری-خودروهای-سنگین-در-شهر-بوشهر-دستگیر-شدند
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید