امروز: پنج شنبه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - 21 February 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 379391
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۰:۰۰
دسته: استانها
پرینت
ایمیل

رویکردتبلیغات اسلامی درکنار اموردینی پیشگیری ازمعضلات اجتماعی است

به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام صفر قربانپور شامگاه چهارشنبه در حاشیه نشست مدیر کل امور فرهنگی، رسانه و فناوری های نو سازمان تبلیغات اسلامی با رسانه های استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: سازمان تبلیغات اسلامی در کنار گفتمان های دینی، رسالت سنگین حضور در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی را برعهده دارد و این مهم را به طور جدی دنبال می کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی افزود: سازمان تبلیغات اسلامی علاوه بر رسالت سازمانی و ذاتی خود، در آستانه اجرای طرح پایگاه های فرهنگی مشترک با وزارت کشور بوده و در حال بررسی این طرح برای اجرا است.

قربانپور بیان کرد: با روحیه ای که در تشکیلات سازمان تبلیغات اسلامی وجود دارد، پیش بینی می شود که در اجرای این طرح و برنامه هم کارنامه موفقی از خود به جای بگذارد و بتواند در زمینه کاهش آسیب ها اجتماعی تاثیر گذار عمل کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی خاطر نشان ساخت: اداره کل تبلیغات استان مرکزی هم در این راستا آمادگی دارد که براساس دستورالعمل سازمانی در حوزه های تعریف شده برای مقابله با آسیب های اجتماعی با جدیت ورود کند و فعالیت های اثربخشی را به انجام برساند.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/4344622/رویکردتبلیغات-اسلامی-درکنار-اموردینی-پیشگیری-ازمعضلات-اجتماعی
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید