امروز: پنج شنبه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - 21 February 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 379389
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۲۲:۳۰

سر درب پادگان جی تخریب شد - تعریض کامل خیابان استاد معین تا پایان مهرماه

سیدعلی مفاخریان با اشاره به تخریب بخشی از دیوار پادگان جی گفت: این تخریب با همراهی ارتش جمهوری اسلامی بوده است که در این راستا توافقات خوبی با ارتش باتوجه به تدابیر مقام معظم رهبری در خصوص بازگشایی معابر شهری صورت گرفته است.  

شهردار منطقه 9 در خصوص تخریب مجموعه دیوار قدیم این پادگان که در محدوده طرح تعریض قرار داشت، افزود: به همین منظور سر در قدیم پادگان جی در مسیر خیابان نوری نیارکی در تقاطع خیابان استاد معین تخریب شد.

وی با بیان اینکه تعریض معبر در مسیر پادگان جی از جمله طرح های خوبی است که طی چند ماه گذشته در منطقه صورت می گیرد، تصریح کرد: باتوجه به اینکه این محدوده در اختیار ارتش بود، با همکاری خوب این ارگان شاهد بازگشایی خیابان استاد معین در ضلع جنوب هستیم.

وی با تاکید بر اینکه این مکان از پادگان در نقطه ای بود که تقاطع خیابان نوری نیارکی و استاد معین ضلع جنوب بود، اضافه کرد: در پی این طرح خیابان استاد معین به خیابان سی متری جی متصل خواهد شد و مسیر شمال به جنوب این محدوده برای شهروندان از این طریق بازگشایی شده تا دسترسی شهروندان این منطقه با سهولت بیشتری فراهم شود.

وی باتوجه به اجرای رمپ و لوپ ها در این تقاطع نیازمند تخریب سر در بودیم، گفت: مسیر جنوبی خیابان استاد معین به سمت خیابان سی متری جی در اولویت قرار دارد و تاکنون نیز بخش عمده ای از کار اجرایی این خیابان انجام شده است. این درحالی است که تا چند ماه آینده این معبر بازگشایی می شود و ضلع جنوب خیابان برای تردد شهروندان فراهم خواهد شد.

وی با اشاره به طراحی تونل ضلع شمال این محدوده در زیرگذر آزادی-استاد معین افزود: با اجرای این پروژه مشکل تردد شمال به جنوب منطقه حل می شود؛ چراکه در گذشته تنها از طریق بزرگراه آیت الله سعیدی امکان ورود به منطقه 9 امکان پذیر بود و با اجرای این طرح منطقه از بن بست خارج می شود.

وی با اشاره به آزادسازی این دیواره و صلب شهری تصریح کرد: براساس زمان بندی معاونت فنی و عمران شهرداری تهران تا پایان مهرماه از این خیابان به عنوان یک مسیر عبور کرده و تردد در این محدوده جریان می یابد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://shahrnevesht.tehran.ir/مدیریت-اخبار/مشاهده-جزئیات-خبر/articleid/33847/1397-4-20-142345
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید