امروز: چهارشنبه, ۰۷ فروردين ۱۳۹۸ - 27 March 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 379376
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

فراخوان تحویل کلید مسکن مهر در پردیس+ فیلم

فراخوان تحویل کلید مسکن مهر در پردیس+ فیلم

بیات در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با یادآوری این‌که پروژه فاز 5 و 9 جدید شهر پردیس شامل 10 هزار واحد مسکونی است که پیمانکار اصلی این پروژه شرکت توسعه شهرسازی ایرانیان است، اظهار کرد: این شرکت متشکل از 16 شرکت زیرمجموعه انجمن انبوه‌سازان استان تهران است. پیشرفت فیزیکی واحدهای مسکن این دو فاز در حال حاضر حدود 70 درصد در ساخت پیشرفت فیزیکی دارد و در آماده‌سازی 30 درصد.

وی بیان کرد: تاکنون 791 واحد در این فازها افتتاح شده که 140 برای تحویل واحدها مراجعه کرده‌اند. در حال حاضر 50 متقاضی در سایت ساکن شده‌اند و انتظار داریم مردم هر چه زودتر برای تحویل کلید واحدها مراجعه کنند.

وی تصریح کرد:قرارداد توسعه شهرسازی ایرانیان در طرح مسکن مهر سال 91 امضا شد و قرار بر این بود ساخت واحدها 18 ماهه به اتمام رسیده و تحویل متقاضیان شود. اما به دلیل  تورم‌‌ مقداری پروژه عقب افتاد و انتظار داریم تا اواخر امسال این پروژه‌ها به اتمام برسد.

وی با اشاره به این‌که در بحث آماده‌سازی 70 درصد کار باقیمانده که در این رابطه جلسات متعددی با انبوه‌سازان برگزار شده است، گفت: از انبوه‌سازان می‌خواهیم هر چه زودتر وارد عمل شده و کار را شروع کنند تا بتوانیم تا پایان سال بحث آماده‌سازی را همزمان با ساخت پیش ببریم.

مدیر طرح مسکن مهر فاز 5 و 9 جدید پردیس با بیان این‌که قرارداد شرکت توسعه شهرسازی ایرانیان برای آماده‌سازی بالغ بر 170 میلیارد تومان است که تاکنون 45 میلیارد تومان به آنها پرداخت شده است، گفت: حدود 120 میلیارد تومان بودجه برای آماده‌سازی بودجه نیاز است.

به گفته بیات، برآورد هزینه هر واحد مسکونی برای آماده‌سازی حدود 17 و 550 هزار میلیون تومان است.

وی همچنین با بیان این‌که 300 واحد فاز 5 شمالی آماده است که به دلیل آماده‌سازی و زیرساخت که قابل سکونت نیستند، اظهار کرد: با انبوه‌سازان برای این کار توافق شده و انتظار می‌رود انبوه‌سازان و دولت تدابیری را جهت تحقق هدف نهایی یعنی اتمام پروژه‌های این دو فاز تا پایان سال در دستور کار قرار دهند.

 

انتهای پیام/

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://tn.ai/1773167
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید