امروز: چهارشنبه, ۰۷ فروردين ۱۳۹۸ - 27 March 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 379357
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۲۰:۳۰
دسته: ورزشی
پرینت
ایمیل

وزنه‌برداری قهرمانی جوانان جهان|حسین سلطانی نایب قهرمان شد/ کسب 2 نقره و یک برنز برای ایران در دسته

رقابت‌های دسته ۷۷ کیلوگرم قهرمانی جوانان جهان به پایان رسید و ایران توانست در این وزن صاحب دو مدال نقره و یک برنز شود.


وزنه‌برداری قهرمانی جوانان جهان|حسین سلطانی نایب قهرمان شد/ کسب 2 نقره و یک برنز برای ایران در دسته 77 کیلوگرم

به گزارش هشدارنیوز به نقل از تسنیم، حسین سلطانی تنها نماینده ایران در وزن 77 کیلوگرم مسابقات قهرمانی جهان با رکورد 149 کیلوگرم در یک ضرب مدال نقره گرفت. در دوضرب با 177 کیلوگرم مدال  برنز را کسب کرد و در مجموع دو حرکت با رکورد 326 کیلوگرم  نایب قهرمان جهان شد.

حرکت یک ضرب:

حسین سلطانی در اولین حرکت یک ضرب خود پشت وزنه 141 کیلوگرم قرار گرفت که به راحتی آن را بالای سر برد. وی وزنه 146 کیلوگرم را انتخاب کرد  و سلطانی این وزنه را هم مهار کرد. او در آخرین حرکت یک ضرب وزنه 149 کیلوگرم را هم بالای سر برد. 

ریتوارس سوهاریوس از لتونی با 156 کیلوگرم مدال طلا یک ضرب را به دست آورد. غیرت آیتموراتوف از ازبکستان با رکورد 146 کیلوگرم مدال برنز یک ضرب را گرفت.

حرکت دوضرب:

ملی پوش ایران در اولین حرکت دوضرب وزنه 171 کیلوگرم را بالای سر برد و دو چراغ سفید و یک قرمز از داوران دریافت کرد. سلطانی در دومین حرکت پشت وزنه 176 کیلوگرم قرار گرفت که نتوانست وزنه را بالای سر نگه دارد و آن را انداخت.

سرمربی تیم ملی برای آخرین حرکت سلطانی وزنه او را به 177 کیلوگرم تغییر داد که توانست وزنه را با سختی نگه دارد و سه چراغ سفید از داوران دریافت کند.

او در دوضرب مدال برنز گرفت و در مجموع دو حرکت با 326 کیلوگرم نایب قهرمان جهان شد.

سوهارِوز از لیتوانی با 180 کیلوگرم اول شد و مدال طلای دوضرب و مجموع (336 کیلوگرم) را از آن خود کرد. رفیق هاروتونیان از ارمنستان هم با 179 کیلوگرم نقره دوضرب را گرفت و در مجموع هم با 324 کیلوگرم سوم شد.

انتهای پیام/


-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://tn.ai/1772909
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید