امروز: پنج شنبه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - 21 February 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 379113
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۰۵
مدیریت شهری هشدارنیوز ؛

چند سوال از آقای شیرازی رئیس سابق بازرسی شهرداری تهران

به گزارش مدیریت شهری  هشدارنیوز ؛

1_ جنابعالی که خود را قهرمان مبارزه با فساد معرفی و علت عزلتان از سوی دکتر قالیباف شهردار سابق تهران را فشار مراکز قدرت و ثروت اعلام کرده اید ، لطفا بفرمایید : در مدت کوتاه مسئولیت خود ، ، چه مبلغ بابت مسجدی که عضوهیات امنایش بودید و هستید ، از شهرداری پول گرفتید ؟!

2_ در مسجد مذکور ، چند متر مربع ساختمان تجاری ساختید ؟! و چرا ؟!

3_ پل عابر پیاده روبروی مجموعه تجاری مسجد مورد اشاره را که در طول دوره قبل ، اجازه جابجایی داده نشد ، چگونه وبا چه مجوزی و با دستور چه کسی جابجا کردید؟! گفتنی است نمای مجموعه تجاری این مسجد ، با این جابجایی مشکوک ، آسیب ندید و یقینا منافعی را هم برای افرادی به همراه داشته است که در تناقض با مسئولیت فساد ستیز جنابعالی است.

4_ شما که خود را رزمنده و سردار جبهه ها ونظام می دانید ، چرا فرزندان شهدای شهرداری را ، به جایی رساندید که اینگونه با شما وداع نمودند که قطعا خوب به یاد دارید چه گذشت؟!

جناب شیرازی دوره و فرصت خدمتگزاری شما تمام شد !

و نهادی چون بازرسی بایستی با نگاه مبارزه با فساد ، ضمن نظارت دقیق در فرایندها و رصد دائمی سیستم ، مسیر های منتهی به تخلف را شناسایی و به منظور صیانت از سرمایه انسانی ، آنها را مرتفع کند .

بازرسی وشخص شما ، نه قاضی بودید که قضاوت کنید ونه شرعی واخلاقی اجازه داشتید اظهار نظر های ناصواب در مورد افراد انجام دهید .

بدون شک معطل نمی مانم تا در محضر خدا ی رحمان و با حواله دادن به قیامت روبروی شما قرار بگیرم ، بلکه حتما در دادگاه صالحه جمهوری اسلامی که هنوز امیدوارم به عدل حکم دهد ، شما را زیارت خواهم کرد .

                                                                     وحید شاه حسینی

                                                          فرزند شهید حسین شاه حسینی+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید