امروز: چهارشنبه, ۰۷ فروردين ۱۳۹۸ - 27 March 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 379106
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۱ تیر ۱۳۹۷ ۲۲:۳۰

تعاملات دوسویه مدیریت شهری منطقه21 با صنایع ورودی غربی پایتخت

هشدارنیوز- و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، همزمان با دهم تیر ماه "روز ملی صنعت و معدن"؛مدیریت شهری ورودی غربی پایتخت به اتفاق نعمتی، مدیرعامل مرکز خدمات اجتماعی شهرداری تهران و مدیران ارشد شهری منطقه21 از دو کارخانه "پارس مینو" و "بهنوش ایران" که هردو در محدوده ناحیه دو منطقه21 مستقر هستند، بازدید کردند.

رحمانی در هریک از این بازدیدها ضمن تبریک فرارسیدن دهم تیرماه "روز ملی صنعت و معدن" به تمامی فعالین و خدمتگزاران این عرصه شغلی، گفت: فضای شهری متعلق به همگان است و منطقه21 نیز با توجه به دراختیارداشتن بیش از یک سوم مساحت آن به "کاربری های صنعتی-کارگاهی" و وجود بزرگترین گروه ذی نفعان که همان صاحبین صنایع، کارخانجات و کارگاه های تولیدی هستند، تلاشی ویژه در ایجاد تعاملی دوسویه فی مابین مدیریت شهری و صنایع در راستای حل و فصل مسائل مشترک و بهبود شرایط دارد.

 نعمتی با اشاره به اهمیت روزافزون "توسعه و ترویج مسئولیت های اجتماعی(CSR) کارخانجات"گفت: بنگاه های اقتصادی در قبال فعالیت اقتصادی و درآمدشان، عهده دار بخشی از کارها و مسئولیت های اجتماعی در سطح شهر هستند که بحمدا... در منطقه21 با وجود تعامل مطلوبی که مدیریت شهری با صنایع ایجاد کرده، شاهد رقم خوردن اتفاقات خوبی خواهیم بود.

رحمانی در خاتمه با اشاره به تشکیل "شورای صنعت منطقه21" در ماه های اخیر افزود: شهرداری به تنهایی نمی تواند شهر را اداره کند؛ بلکه در سایه کمک و همدلی شهروندان و صنایع می توان شهر بهتری ساخت و حس تعلق مکانی را رونق بخشید، در این میان ظرفیت مطلوبی در منطقه21 با توجه به استقرار صنایع، کارخانجات و کارگاه های تولیدی وجود دارد که می بایست از تجربیات، ظرفیت ها و توان فکری و ایده های نوین آنان به منظور اداره هرچه بهتر و شایسته تر شهر بهره برد.


+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://shahrnevesht.tehran.ir/مدیریت-اخبار/مشاهده-جزئیات-خبر/articleid/33651/1397-4-11-135752
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید