امروز: چهارشنبه, ۰۷ فروردين ۱۳۹۸ - 27 March 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 379104
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۱ تیر ۱۳۹۷ ۲۱:۳۰
دسته: بین الملل
پرینت
ایمیل

غریب آبادی اعتبارنامه خود را تقدیم مدیرکل دفتر سازمان ملل در وین کرد

خبرگزاری فارس: غریب آبادی اعتبارنامه خود را تقدیم مدیرکل دفتر سازمان ملل در وین کرد

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، کاظم غریب آبادی سفیر و نماینده دائم جدید جمهوری اسلامی ایران در دفتر سازمان ملل و سایر سازمانهای بین المللی مستقر در وین پیش از ظهر امروز (دوشنبه) در ملاقات معارفه با یوری فدوتوف مدیرکل دفتر سازمان ملل در وین اعتبارنامه خود را به وی تقدیم کرد. 

در این ملاقات سفیر و نماینده دائم جدید کشورمان ضمن اشاره به اولویت ها، فعالیتها واقدامات کشورمان در زمینه های مختلف و از جمله مقابله با قاچاق مواد مخدر و جرائم سازمان یافته بر توسعه و تقویت هر چه بیشتر روابط و تعاملات بین جمهوری اسلامی ایران و دفترسازمان ملل در وین تاکید کرد.

وی همچنین گفت: جمهوری اسلامی ایران بعنوان کشوری مستقل و برخوردار از ظرفیت های وسیع و متنوع همواره در صف مقدم مبارزه با قاچاق مواد مخدر قرار داشته و علیرغم ناملایمات و مساعدت های اندک بین المللی تاکنون هزینه های مادی و معنوی بسیاری را در این زمینه متحمل شده است که نتایج آن برای کل منطقه و جامعه بین المللی اثرگذار و مثبت بوده است. 

به گزارش فارس، غریب آبادی همچنین ضمن تاکید بر ضرورت تقویت چندجانبه گرایی در عرصه بین المللی و اهتمام جمهوری اسلامی ایران در این زمینه، رویکردهای مبتنی بر یکجانبه گرایی را تقبیح و خواستار ارتقای تعاملات موجود و اجرای هرچه بیشتر برنامه مشترک همکاری بین طرفین شد. 

فدوتف نیز در این ملاقات ضمن ابراز خشنودی از انتصاب غریب آبادی بعنوان نماینده دائم جدید کشورمان در وین و خوشامدگویی به وی، فعالیت های کشورمان در زمینه مقابله با قاچاق مواد مخدر و مقابله با جرائم سازمان یافته را ستود و برای گسترش همکاری هادر زمینه های مختلف اعلام آمادگی کرد. 

وی همچنین گفت: ایران کشوری مهم و تاثیرگذار بشمار رفته و فعالیت های آن نقش مهمی در پیشبرد فعالیتهای جهانی مقابله با مواد مخدر و جرائم سازمان یافته ایفا کرده است.

 فدوتوف همچنین برای نماینده دائم جدید کشورمان در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/


 

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://www.farsnews.com/13970411001238
بازدید: 467

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید