امروز: چهارشنبه, ۰۹ فروردين ۱۴۰۲ - 29 March 2023

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 3786
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱
در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو بیان شد؛

مدیرعامل متروی تهران تغییر کرد

هشدار نیوز - دقايقي پيش مراسم توديع و معارفه مديرعامل جديد شركت بهره برداري مترو تهران و حومه با حضور معاون شهردار تهران و مديران حوزه ترافيك در محل شركت بهره برداري مترو تهران برگزار شد و طي حكمي از سوي شهردار تهران ، از زحمات محسن نائبي تقدير و محمد احمدي بافنده به عنوان مدير عامل اين شركت منسوب شد.

محمد احمدي بافنده در حاشيه اين مراسم از اعتماد شهردار تهران به وي تشكر كرد و گفت : معتقدم اگر دكتر قاليباف شهردار تهران نبود اكنون مانند سردار سليماني در خط مقدم دفاع از كشور بود چرا كه مردان انقلاب در هرجا كه باشند با فرهنگ جهادي كار مي كنند . 
وي انضباط كاري را مهمترين شاخصه كار در مترو دانست و بیان کرد: معتقدم مدير هرچه قدر هم كه متعهد باشد بايد منضبط باشد .

احمدی بافنده تاکید کرد: ثانیه ها در مترو تاثیرگذار است و تمامی شما عزیزان می خواهمکه ضوابط را رعایت کنید و در چارچوب ضوابط انتظار داشته باشید.

وی در ادامه تصریح کرد: هزینه کرد در  حوزه مترو یکی دیگر از شاخصه های مورد توجه من است. به طوری که همیشه باید در نظر داشته باشیم، این هزینه از دید چه کسانی پرداخت می شود. درست است که در کشور با هزینه های غیرقابل توصیف مواجهیم اما در حوزه مترو هزینه کرد باید حساب مند باشد .

 سید جعفر تشکری هاشمی معاون شهردار تهران در حاشیه این مراسم با تاکید بر اینکه متروی تهران یکی از جوانترین ارگان های کشور است، گفت: متروی تهران قریب به صد سال از سایر مترو های جهان جوانتر است و همین تاخیر در ساخت مترو منجرشده اکنون با پدیده آشفتگی ترافیک درگیر باشیم.

وی با بیان اینکه متروی تهران تا بیش از انقلاب چیزی نداشت و پس از آن تا سال 84 ، تنها 79 کیلومتر ساخته شد، تصریح کرد: با همت والای شهردار تهران طی 10 سال ، 109 کیلومتر مترو یعنی میانگین سالانه 11 کیلومتر مترو ساخته شده است. به طوری که 79کیلومتر متروی دیروز، امروز به 188 کیلومتر ؛ 35 ایستگاه دیروز ، امروزه 101به  ایستگاه  و 350واگن به 1200 واگن رسیده است. اکنون جابه جایی روزانه 600 نفر در سال 84 به سه میلیون نفر رسیده است که تمامی این موارد نتیجه باور جدی مدیریت شهری در کنترل ترافیک است.

تشکری هاشمی تاکید کرد: طی 2 سال آینده (سال 95 و 96) قرار است تحولی عظیم در متروی تهران اتفاق بیفتد که به اندازه طی 10 ساله گذشته و یک ونیم برابر 22 سال قبل ازآن خواهد بود. این در حالی است که پس از بهره برداری از خطوط در دست احداث تمامی فعالیت ها به شرکت بهره برداری مترو سپرده می شود و انتظار داریم حجم انبوه سرویس دهی ها را مدیریت کنیم.

وی با اشاره به مطالبات شهرداری تهران از مدیر جدید شرکت بهره برداری مترو گفت: خدمات رسانی هر چه بیشتر به مردم عزیز، اعتماد، حداکثر نظم و حداقل تاخیر ها مورد تاکید شهرداری تهران بوده و در عین حال بهره وری بهتر و حداکثری از ناوگان توجه ویژه به معلولان و جانبازان از دیگر مطالبات شهرداری تهران است .

وی از زحمات مدیران پیشین شرکت بهره برداری مترو ربیعی، قلی ها ، و نایبی تشکر کرد و بیان کرد: امروز یک مسابقه دو امدادی داریم و مدیری به مدیری دیگر کار را تحویل می دهد .

معاون شهردار تهران تاکید کرد : می دانم برای رسیدن به این مهم تجهیزات و منابع نیاز است اما کافی نیست و مدیریت مبتنی بر تفکر جهادی این مهم را محقق خواهد کرد .+ 6
I_DONT_LIKE_IT - 3

بازدید: 1140

تعداد نظرات: 1
منتشر نشده: 0
 
ir
+0
unlike
-0
حسام الدین ۹۵/۰۴/۰۲ - ۲۱:۲۵
پاسخ
comments درسته واقعا اگر دکترقالیباف شهردارنبود حتما در سوریه با داعش می جنگید
 

کد امنیتی
کد جدید