امروز: چهارشنبه, ۰۷ فروردين ۱۳۹۸ - 27 March 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 378374
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۰:۱۲
اختصاصی هشدارنیوز ؛

کدام نمایندگان مجلس باج می گیرند؟!/ فرافکنی هایی از جنس وزیر معزول!!

به گزارش هشدارنیوز؛ علی جنتی وزیر سابق ارشاد دولت حسن روحانی «دولت یازدهم» در گفتگویی با اعتماد ملی ، به نکاتی اشاره نموده است که واقعا تاسفبار است ومهمترین دلیل برای اثبات ناکارآمدی انتخاب های مردم در مجلس شورای اسلامی ، بخصوص مجلس دهم که اکثرا لیست امیدی و اصلاح طلب هستند .

علی جنتی در پاسخ به سوال  نقد شما به دولت دوازدهم «حسن روحانی» چیست ؟! می گوید :

انتقاد خاصی ندارم ، برخی از کابینه نیروهای توامندی هستند و همراه با دولت هستند وموفق عمل نموده اند .

جنتیادامه می دهد

برخي هم هستند كه انگيزه كمتري دارند يا خودشان را در ايفاي مسووليت ناتوان مي‌بينند يا در انتخاب معاونان و مديراني كه به كار گرفته‌اند از نيروهاي توانمند و با‌كفايت استفاده نمي‌كنند يا با برخي از نمايندگان پرتوقع مجلس معامله مي‌كنند و براي اينكه به دور از سوال يا استيضاح بمانند باج‌هاي سنگيني به نمايندگان مجلس مي‌دهند و برخلاف سياست‌هاي رييس‌جمهور عمل مي‌كنند.

علی جنتی در باره عدم تحقق وعده های رئیس جمهور واینکه بعد از 5 سال ، شخص رئیس جمهور ، هنوز هم به عنوان یک وعده دهنده در انظار عمومی جامعه ظاهر می شود با فرافکنی وبازی افکار عمومی می گوید :

نخبگانکشور از محدودیت های رئیس جمهور آگاهند!! واینکه رئیس جمهور مدام وعده ها را تکرار می کند ، نشان از این دارد که آقای رئیس جمهور به وعده های داده شده باور دارد ، اما در عمل نتوانسته به انها عمل نماید!!

علی جنتی که عزل شده  وزارت ارشاد توسط دولت روحانی است ، در دفاع از ناکارآمدی دولت حسن روحانی ، ادامه می دهد :

اينكه روحاني در رابطه با آزادي بيان، ‌آزادي تبادل اطلاعات، ‌آزادي شبكه‌هاي اجتماعي و... بارها تاكيد كرده و مي‌كند به اين دليل است كه مي‌خواهد بگويد من از عقيده‌ام بازنگشته‌ام منتها در عمل شرايطي خارج از اراده او ايجاد شده است. مثلا شوراي عالي فضاي مجازي با تركيب خاصي كه دارد يا كميته تعيين مصاديق مجرمانه راي به فيلترينگ تلگرام مي‌دهد يا دستگاه قضايي دخالت مي‌كند و برخي از شبكه‌هاي اجتماعي را فيلتر مي‌كند. اين با هيچ منطقي جور در نمي‌آيد كه اتوباني كه ميليون‌ها اتومبيل از آن عبور مي‌كند به جاي جريمه و برخورد با چند خودروي متخلف يك باره اتوبان را ببندند براي اينكه ديگر تخلفي صورت نگيرد. اگر رييس‌جمهوري وعده‌ها را بازخواني مي‌كند براي اين است كه به مردم بگويد وعده‌ها را فقط براي راي‌گيري از مردم بيان نكردم و هنوز بر اين اعتقادات هستم منتها برخي شرايط خارج از اراده من است.

البته علی جنتی ، همچنین در این گفتگو گفته :

روحانی اگر بعضی حرفها را بزند کشور به هم می ریزد!

هر چند مواضع افرادی مانند علی جنتی وصادق زیبا کلام و وام داران دولت ضعیف حسن روحانی ، در رابطه با توجیه ناتوانی ، عملکرد ضعیف ، عدم تحقق حد اقل وعده ها ، دروغگویی هایی فراوان وبی سابقه وبی محلی به شعور مردم ، امری پیش پا افتاده وطبیعی است ، چرا که اطلاعاتی و امنیتی ترین دولت پس از انقلاب را شاهد هستیم ، درست بر خلاف انچه خود حسن روحانی در ایام تبلیغات انتخاباتی بر ان تاکید می ورزید ، و زمانیکه  برای برون رفت از معضلات ، ناکارامدی ها ، ناتوانی ها ، بهترین بسته تاثیر گذار بر افکار عمومی واذهان جامعه ، پروسه عملیات روانی بر رو.ی جامعه است که چه بهتر ، تمام ارکان عملیاتی ان ، از چیره دستان امنیتی وعملیات روانی دو سه دهه اخیر انقلاب بوده اند و لذا بیش از این انتظار نمی رود .

اما در این گفتگو ، نکاتی قابل توجه وجود دارد که مختصرا وتیتر وار به انها اشاره می کنیم ، امید است مخاطبین عزیز دقت وتوجه لازم را داشته باشند

علی جنتی می گوید : روحانی اگر بعضی حرفها را بزند کشور به هم می ریزد!

حال سوالی که مطرح می شود وعلیث جنتی ها و شخص حسن روحانی باید به مردم پاسخ دهند ،  این حرف ها چیست که ممکن است کشور را به هم بریزد؟!

اگر این سخنعلی جنتیکه موضوعات مسائل اخلاقی وی در دوران وزارتش ، کمی سر وصدا بپا نموده بود ، درست باشد ،

پس عدم رو راستی حسن روحانی با مردم ، بزرگترین عامل غیر قابل اعتماد بودن ایشان برای مردم است و جای تعجب دارد که مردم چطور وچگونه به چنین فردی غیر قابل اعتماد رای دادند و 8 سال کشور را معطل دروغگویی ها، بی صداقتی ها وناکارامدی های ایشان وهمراهانشان نمودند ؟!

همچنین وزیر معزول ارشاد دولت یازدهم ، دریک فرافکنی و فریب و انحراف افکار عمومی از واقعیت ها ، آزادي بيان، ‌آزادي تبادل اطلاعات، ‌آزادي شبكه‌هاي اجتماعي و ... را مهمترین دغدغه های حسن روحانی بر می شمارد و اراده حسن روحانی را بر دفاع از حقوق مردم در این عرصه ها مصمم معرفثی میک ند .

اما این نوع مواضع شعاری در میدان عمل ، جای خود را با عوام فریبی عوض نموده و دو نکته را در قالب واقعیت موجود به مردم گوشزد می نماید :

1-حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور ورئیس شورای عالی مجازی و  ....  دستور قطع وفیلترینگ تلگرام وبرخی از شبکه های مجازی را می دهد واز آنطرف ، از آنجایی که هیج ارزش واحترامی به شعور مردم ومخاطبین و فعالین مجازی قائل نیست ، طبق مواضع متناقض وتکراری اش در باره برخی از موضوعات ، خود را بیگناه به مردم معرفی می نماید که البته این بازی سیاسی و عوام فریبانه برای مردم پذیرفتنی نبوده ونیست .

2-واقعیت امر ، مطالبات بر حقه قاطبه مردم ، این روزها ، نه آزادی بیان ، ‌آزادي تبادل اطلاعات، ‌آزاديشبكه‌هاي اجتماعيو آزادی هایی ازا ین قسم نبوده ونیست که اتفاقا همه این آزادی ها در کشور تا حدی که مورد نیاز جامعه است مهیا است و محدودیتی وجود ندارد ، اما مطالبه واقعی مردم ، معیشت روزمره ، اشتغال ، اقتصاد خانواده  و رو راستی وصداقت مسئولان ، مبارزه با فساد ورانتخواری و اختلاس و... است  که اتفاقا از سوی مسئولان عامدانه وبا عنملیات روانی  به فراموشی سپرده شده وبجای انها ف مطالبات دروغین را به مردم تزریق می کنند که اتفاقا مسئولان دولتی ، بخصوص شخص حسن روحانی به هیج کدام از انها هم در میدان عمل ، اعتقاد عملی ندارد .

علی جنتی ، از محدودیت آقای رئیس جمهور در میدان تحقق به وعده ها سخن می گوید طوری که به روشنی از آقای رئیس جمهور به عنوان یک مظلوم مورد ظلم قرار گرفته شده ، پرده برداری می نماید .

چقدر خوب است علی جنتی وبرخی افراد که این روش را برای فرافکنی انتخاب نموده اند ، مثل یک مرد با شهامت ایرانی که زبان زد خاص وعام در دنیا هستند ، محدودیت های آقای رئیس جمهور را یکی یکی به مردم اعلام نموده و مثلا بگوید برای تحقق وعده های برجامی ، کدام محدودیت سر راهش بوده است ؟! چه شخص یا اشخاصی این محدودیت ها را قائل بوده اند؟!

هر چند الاغ پنداشتن مردم ،  از سوی علی جنتی ها ، با این مواضع شاإ ،  جز اینکه خریت خود را در اذهان عمومی به اثبات برسانند ، دست اوردی برایشان نخواهد داشت .

وزیر غربزده  سابق وزارت ارشاد در دولت یازدهم حسن روحانی ، موضوعی بسیار مهم وقابل تامل را نیز که می تواند جنبه حقوقی داشته باشد ، مطرح نموده و مدعی معامله مجلسی ها با اعضاء کابینه و گرفتن باج از دولتی ها سر منافع خود شده است که این موضوع باید از دید مردم قابل توجه و تامل  ورسیدگی باشد ، چرا که آنگونه که علی جنتی گفته است ، مادامی که نمایندگان منتخب مردم که باید ناظران مردمی مسئولان وهمچنین طراحان قوانین کشور باشند تا وضعیت کشور را ازا ین منجلاب فساد ورانت و زدو بند نجات دهند ،  برای منافع ومطامع شخصی وباندی خود با دولتیان زدوبند می نمایند ف دیگر باید از چه نهاد یا ارگان منتخب مردم انتظار همکاری ، همراهی  وحمایت مردم را داشت؟!

باید منتظر ماند ودید که آقای جنتی نسبت به مواضع خود چه توضیحاتی دارد ؟!

نمایندگان مجلس اگر واقعا اهل زدوبند ومعامله انطور که علی جنتی گفتند ، نیستند ، نسبت به این مواضع چه واکنشی نشان خواهند داد ؟!

البته مردم ما هم که الحق والانصاف نشان داده اند اهل حق وحقیقت و انقلاب و ولایت هستند ، نباید از این مسائل و موضوعات مهم به سادگی عبور نمایند  وباید پیگیر موضوعاتی ازا ین دست باشند با افرادی مانند جنتی ها ، نمایندگان معامله گر مجلس وبرخی از مسئولان فاسد نشان دهند ، ازا ین پس خود راسا به نظارت مسئولان همت خواهند گمارد . انشاء الله .+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 221

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید