امروز: سه شنبه, ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 21 May 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 378302
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۸:۵۵
هشدارنیوز ؛

مدیریت بحران برجام ، به دستان با کفایت رهبری!!

به گزارش هشدارنیوز ؛ در دوران دفاع مقدس ، 1- شوروی موشک ، هواپیما، بالگرد و تانکهای پیشرفته، 2-آمریکا، اطلاعات مهم جبهه های ایران، 3-فرانسه موشک و هواپیمای جنگی، 4-آلمان، انواع و اقسام بمبهای شیمایی ، 5-چین تانکهای پیشرفته، 6-انگلیس بمبهای خوشه ای، 7-شاهان عیاش عربستان ، کویت، امارات، پول نقد  8-برخی دیگر از کشورهایم ی عربی، سرباز و تجهیزان جنگی در اختیار صدام قرار می دادند و در جبهه روبرو، ایران هم امکان مقابله به مثل را نداشت و لذا شهداء و جانبازان زیادی تقدیم انقلاب اسلامی نمودیم.
 
امروز دیگر دستانمان بسته نیست، 1-قدرت اول منطقه در رابطه با تولید انواع موشکها را در اختیار داریم، 2-قدرت منطقه ای ایران، رژیمهای وابسته به آمریکا را به وحشت انداخته، 3-امنیت اسرائیل شکسته شد، 4-استقلال و خودکفایی نظام اسلامی در حدمطلوب است، 5-فریاد و ناله تروریسم از رزم بی امان دلاور مردان جبهه مقاومت، بلند گردیده 6-حامیان تروریستها، خشمگین و عصبانی از قدرت منطقه ای ایران 7- زمان، بزن و در رو گذشت 8-یک موشک اگر بزنند، ده موشک پاسخ خواهند گرفت.
 
فرمان رهبری در حرم بنیانگذار نظام اسلامی به سازمان انرژی اتمی ایران ، یعنی دستان ایران بر روی ماشه خروج از برجام رفته و رهبری نظام، مدیریت بحران برجام را بدست گرفته  و دولت حسن روحانی را که با خروج ترامپ از برجام ، گیج و مات شده بود! از حیرانی در مذاکره با اروپا نجات داده و سه کشور اروپایی را با فرمان انقلابی خود، گیج و مات کرد. آیا دولت اعتدال می تواند در زیر آتش تهیه سنگین رهبری، حقوق مسلم ملت ایران را از کشورهای اروپایی و آمریکایی، بازستاند؟! آیا در زیر سایه مدیریت بحران رهبری، دیگر از سایه دروغ جنگ اروپا و آمریکا نمی ترسند؟!   
 


+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 1

بازدید: 499

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید