امروز: چهارشنبه, ۰۷ فروردين ۱۳۹۸ - 27 March 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 377654
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۳۵
دسته: حوادث
پرینت
ایمیل
حوادث هشدارنیوز ؛

به خون کشیده شدن مهمانی ولنجک توسط حمید!!

 به گزارش حوادث هشدارنیوز ؛ ساعت ۸ شب چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت مأموران کلانتری ۱۶۳ ولنجک در تماس با بازپرس کشیک ویژه قتل "Murder" پایتخت از مرگ مرد ۳۵ ساله ای در بیمارستان خبر دادند.
 
به دنبال این اعلام خبر، بررسی ها از سوی بازپرس مرادی از شعبه دوم دادسرای امور جنایی  "Criminal" تهران و تیم تحقیق آغاز شد. تحقیقات نشان می داد در یک میهمانی شبانه مردی جوان سه میهمان دیگر را با ضربه های کارد مجروح کرده و متواری شده است. پس از انتقال مجروحان به بیمارستان یکی از آنها به نام سیروس به علت شدت جراحات وارده جان باخت.یکی از مجروحان در تحقیقات به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت گفت: وحید، یکی از اراذل و اوباش تهران است که چند ماه قبل پلیس او را درجریان یک تعقیب و گریز و با شلیک گلوله دستگیر کرد.
 
چند وقتی در زندان بود اما با گذاشتن وثیقه آزاد شد. اوادامه داد: سیروس وقتی از ماجرا با خبر شد، به بهانه آزادی وحید در خانه مجردی اش در ولنجک میهمانی شبانه ای "Night Party" گرفت. من و دوست دیگرم نیز در این میهمانی بودیم. در حالی که مست "Drunk" کرده بودیم نمی دانم چه شد که ناگهان سیروس و وحید با هم درگیر شدند. وحید با چاقویی که به همراه داشت چند ضربه به بدن سیروس زد. من و دوستم می خواستیم آنها را جدا کنیم که ما را هم زخمی کرد.
 
سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی، سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: متهم  "Accused" پرونده از اراذل و اوباش معروف تهران است که پیش از این بارها به اتهام نزاع و درگیری دستگیر و روانه زندان شده است. او آخرین بار توسط پلیس امنیت عمومی و پس از اصابت گلوله مأمورین دستگیر و روانه زندان شد. متهم صبح دیروز به اتهام قتل "Murder" ازسوی پلیس دستگیر شد.
 


+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 449

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید