امروز: چهارشنبه, ۰۷ فروردين ۱۳۹۸ - 27 March 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 377652
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۳۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

درز تصاویر کیا اسپرتیج به روز شده بدون پوشش

به گزارش هشدارنیوز ؛ به تازگی تصاویر جدیدی از کیا اسپرتیج مدل 2019 درز کرده است.

این تصاویر در زمانی ثبت شده اند که کیا اسپرتیج به روز شده در حال ترک پمپ بنزینی در نزدیکی نوربورگرینگ بوده است.

 درز تصاویر کیا اسپرتیج به روز شده بدون پوشش

به روز رسانی های کیا در این مدل خیلی مشخص نیستند اما برای ایجاد ظاهری تازه در اسپرتیج کافی هستند. در قسمت زیرین این خودرو تریم کرومی آن اکنون دارای چراغ های مه شکن است. جلوپنجره tiger nose نمادین این خودرو اکنون به طرفین کشیده شده و طرحی عمودی مشابه مدل کنونی ندارد. هم چنین چراغ های جلوی فول LED بازطراحی شده با روشنایی بهتر در جاده پیش رو، برای این مدل تعبیه شده اند.

در قسمت پشت این خودرو نواری قرمز رنگ چراغ های عقب را به یک دیگر متصل کرده است. بخش زیرین سپر عقب این خودرو دارای نواری کرومی و شب رنگ هایی مازاد است.

 درز تصاویر کیا اسپرتیج به روز شده بدون پوشش

تنها تصویر درز کرده از کابین این خودرو نمای خوبی از تغییرات ایجاد شده فراهم نمی سازد. به نظر می رسد نمایشگر سرگرمی به روز شده ای که به طور ساده تری در کنسول وسط ادغام شده، برای این خودرو تعبیه می شود. گمان نمی رود تغییر قابل توجه دیگری در کابین این مدل اعمال شود.

تنها تغییری که در مورد نیرومحرکه این خودرو شایعه شده، افزودن سیستم هیبریدی متعادل 48 ولتی به منظور کاهش آلایندگی و ارتقای بهره وری سوخت است.

به نظر می رسد به زودی شاهد رونمایی اسپرتیج به روز شده باشیم.

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://www.car.ir/news/kia-sportage-2019
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید