امروز: دوشنبه, ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - 24 February 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 375640
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۱۷:۰۵
دسته: استانها
پرینت
ایمیل

جایگزینی وسایل نقلیه پاک سبب کاهش آلودگی هوا می شود

به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، احمد آقامیربابایی دوچرخه سوار ۴۲ ساله  اهل بابلسر پس از طی ۵۵ هزار کیلومتر و عبور از ۲۶ استان کشور به عنوان سفیر حمل و نقل پاک روز گذشته وارد شهرری شد.

وی که هدف خود از این ایران گردی با دوچرخه را ترویج فرهنگ دوچرخه سواری ، گرامیداشت یاد شهدای مدافع حرم و توسعه گردشگری داخلی با استفاده از وسیله نقلیه بدون دود و دیدن مناطق زیبای کشور می داند، ظهر یکشنبه با شهردار منطقه ۲۰ تهران دیدار و گفتگو کرد.

این دوچرخه سوار بابلسری در این دیدار گفت: سفر ایرانگردی خود را از شهر بابلسر و در تیر سال ۹۵ آغاز کرده ام و در این سفر به جزایر خلیج فارس نیز سفر کردم.

آقامیربابایی که حامل بنری مزین به ۳۱۱ تصویر و اسم شهدای مدافع حرم شهرهای عبوری است، ادامه داد: اگر دوچرخه جایگزین وسایل نقلیه موتوری در کلان شهرها شود، بسیاری از مشکلات سلامت و نیز آلودگی هوا از بین می رود.

وی افزود: سفر خود را با گذر از ۵ استان دیگر شامل سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و گلستان به پایان خواهم رساند.     

سید احمد صفوی شهردار منطقه ۲۰ تهران نیز در این دیدار طی سخنانی انگیزه و هدف این دوچرخه سوار ایران گرد را قابل تکریم دانست و با استعانت از انوار معنوی حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برای وی آرزوی توفیق کرد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/4284238/جایگزینی-وسایل-نقلیه-پاک-سبب-کاهش-آلودگی-هوا-می-شود
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید