امروز: یکشنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۷ - 20 January 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 370050
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ۱۸:۴۹

سینما یک امر بسیار جدی‌ است و باید از آن به شکل مغتنم استفاده کنیم/ نیازها و اعتبارات سینما را در مج

: نماینده مجلس درباره تاثیر دعوت از مهمانان خارجی به جشنواره جهانی فیلم فجر گفت: اگر در میزبانی‌مان موفق باشیم و بتوانیم خیلی از ارتباطات و مسایلمان را در این فرصت به مخاطبان انتقال دهیم، وقتی این افراد به کشورشان برمی‌گردند نه تنها یک آدم آشنا به ایران هستند بلکه احساس رسالت می‌کنند تا از ایران دفاع کنند.

به گزارش ؛ نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس در گفتگو با یک خبرگزاری درباره‌ نقش سینما در دنیای مدرن گفت: سینما ابزاری برای برقراری ارتباط و انتقال گفتمان‌های متعددی است که در دنیای اطراف ما وجود دارد.

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس با توجه به نقش جوانان در سینما و جشنواره جهانی فیلم فجر افزود: وقتی یک جوان با جسارت و شجاعت یک گوشی موبایل برمی‌دارد و با آن یک فیلم هر چند کوتاه و چند دقیقه‌ای می‌سازد نشان می‌دهد که او می‌تواند همان بسیجی ما باشد که در آینده فرماندهی سینما را به سمت قله‌های مدنظرمان برعهده بگیرد.

پژمانفر با اشاره به ظرفیت بزرگی که جشنواره جهانی فیلم فجر در اختیار ایران قرار می‌دهد، گفت: ما با جشنواره جهانی فیلم فجر این فرصت را پیدا کردیم که همه‌ دست‌اندرکاران سینمایمان بتوانند روی حوزه‌ بین‌الملل متمرکز شوند.

این نماینده مجلس درباره تاثیر دعوت از مهمانان خارجی به جشنواره جهانی فیلم فجر توضیح داد: اگر در میزبانی‌مان موفق باشیم و بتوانیم خیلی از ارتباطات و مسایلمان را در این فرصت به مخاطبان انتقال دهیم، وقتی این افراد به کشورشان برمی‌گردند نه تنها یک آدم آشنا به ایران هستند بلکه احساس رسالت می‌کنند تا از ایران دفاع کنند.

وی در آخرین بخش صحبت‌هایش درباره ظرفیت بزرگ جشنواره جهانی فیلم فجر اعلام کرد: سینما یک امر بسیار جدی‌ است و باید از آن به شکل مغتنم استفاده کنیم و ما در مجلس هر کاری را که بتوانیم، چه در ارتباط با پیگری تخصیص اعتباراتی که برای این حوزه لازم است و چه نیازمندی‌هایی که در حوزه قانون‌گذاری برای روان شدن این کار لازم است، انجام می‌دهیم.

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://cinemapress.ir/news/96460/سینما-یک-امر-بسیار-جدی-است-و-باید-از-آن-به-شکل-مغتنم-استفاده
بازدید: 49

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید