امروز: یکشنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۷ - 20 January 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 367203
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ ۲۰:۵۳
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل
اختصاصی هشدارنیوز ؛

آقای صالحی معاون رئیس جمهور ، آخ آخ آخ نگو نقو نگو نقو .... !!

به گزارش هشدارنیوز ؛ علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی و معاون رئیس جمهور، در مراسم گرامیداشت روز ملی فناوری هسته ای که آقای حسن روحانی هم حضور داشت گفت : مدیریت و هدایت دستگاه اجرایی کشور به عهده شخصیتی است که به رموز سیاست خارجی و بازی‌های پیدا و پنهان آن در عرصه بین‌المللی آگاهی و اشراف کامل دارد.
وی همچنین در بخشی دیگر از سخنان خود افرود : پایبندی کامل ایران به معاهدات و تعهدات بین‌المللی پس از دستیابی به برجام و آغاز فرآیند اجرای برجام، توسط آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تا به امروز برای ۱۰ بار اعلام شده است. اما متاسفانه تا به امروز برخی از طرف‌های مقابل علیرغم صراحت متن برجام در باب پذیرش تعهدات خود در مسیر بدعهدی حرکت کرده و در نتیجه دیوار بی اعتمادی همچنان پابرجاست.
رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان علی رغم اذعان به بدعهدی طرف های برجامی ، تصریح کرد : ما به پیروی از فرمان جاودانی قرآن کریم، همچنان به عهد و پیمان خود استوار می‌مانیم، ولی چنانچه دیگران پرده بگردانند و نوایی دیگر ساز کنند، جمهوری اسلامی ایران براساس اصول سه گانه سیاست خارجی خود تصمیمات لازم را اتخاذ کرده و بر پایه صلاحدید تصمیم‌گیران نظام اسلامی از منافع خود صیانت خواهد کرد.
 
این سخنان آقای صالحی و همچنین برخی از مواضع آقای رئیس جمهور در برهه های گذشته بخصوص ایام تبلیغات انتخابات،  بنده حقیر  و بطور حتم تعداد کثیری از هموطنان عزیز را به یاد سخنان نقی معمولی وارسطو عامل در سریال پر بازدید و جالب «پایتخت» ، بخصوص «پایتخت5» می اندازد که اگر این مقایسه ، توهین به این دو نقش در این سریال تلقی نشود!! .
چرا که این دو هنرمند بسیار قدرتمند در ایفای نقش جذاب نقی و ارسطو ، بیشتر بخاطر بد آموزی ، به هیج وجه من الوجوه دروغ و یا وعده های الکی برای سر کار گذاشتن مخاطب نمی دهند ، اما آقایان دولتی علی الخصوص این دو عزیز ، جناب صالحی و آقای رئیس جمهور ، فقط در همین قضیه برجام ، چه وعده های الکی و استغفرالله  چشم شیطان کور ، چه دروغ ها که به مردم ندادند و نگفتند!! .
 
علی ایحال در کشور ما آنچه که به فور یافت می شود و از سایه سر همین آقای حسن روحانی است ، آزادی بیان و رسانه است که بنده حقیر با مغتنم شمردن این فرصت در رابطه با «بحث فوق»!! ، معقتدم  مَثَلِ سخنان برجامی آقای صالحی و جناب حسن روحانی با مردم ، مَثَلِ دیالوگ های طنز اما عبرت آموز نقی معمولی و ارسطو عامل در سریال پایتخت با مخاطبین عزیز است ، حال چه پند وعبرت بگیرند آدمها ، چه نگیرند «من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال»
 


+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید