امروز: یکشنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۷ - 20 January 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 367009
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ ۱۲:۲۳
مدیر مسئول هشدارنیوز ؛

مصطفی تاجزاده ثبات روحی روانی اخلاقی خود را از دست داده است!!

به گزارش هشدارنیوز به قلم مدیر مسئول ؛ آقای تاجزاده واقعا مریض است ، مشکل روحی و روانی دارد وشاید هم اخلاقی ،  چرا که در هیج کدام از موضوعات اخلاقی ، امنیتی وحتی آرامش مردم در جامعه بحران زده اقتصادی ومعیشتی که توسط دولت مورد حمایت ایشان به وقوع پیوسته است ، جانب ادب ، اخلاق وانصاف را نگه نمی دارد .
تاج زاده شاید اولین متقلب ایران در بین مسئولان ارشد کشور باشد آنجا که به رای مردم به نفع جریان اصلاح طلب در مجلس ششم دستبرد زد ، اما تلاش دارد افراد یا نهادهای مورد اعتماد مردم را متقلب نشان دهد .
متقلب خود تاجزاده است که در ابتداء انقلاب ، تندرو وافراطی بود و وبه مرور از انقلابی گری پشیمان نمود ، در انتخابات مجلس ششم 78 تقلب آشکارکرد و در ادامه با کسب اموال نامشروع از قِبَل انقلاب ، فرزندان خود را به آنسوی آبها فرستاد وامروز با توئیت هایش ، ادای ضد انقلاب را در می اورد وبنا دارد از خود اپوزیسیون بسازد. !! 
و متقلب تاجزاده منافق است که چشمان خود را بر ناکارآمدی ناتوانی وضعف دولت حسن روحانی در قبال معیشتی مردم واقتصاد کشور و همچنین افزایش وحشت ناک این روزهای قیمت دلار می بندد و زبان کثیف خود را در تشویش اذهان بر علیه ارکان انقلابی ، ساده زیست وسالم و مردم دوست کشور می گشاید .
تاجزاده وسایر هم کیشان سیاسی مزور وی خوب می دانند که این تو بمیری از ان تو بمیری ها نیست که بشود با عملیات روانی ، دروغ وتزویر و این توئیت های انتحاری ، اذهان جامعه را منحرف کرد و لذا مردم خشمگینانه منتظرند که با اُردنگ و برای همیشه این تفاله های دروغ را از عرصه سیاسی کشور بیرون  پرت نمایند . 
 
البته جریان اصلاحات هم با وجود چنین شخصی ، دیگر نیاز به سند ومدرک نیست که در جامعه به عنوان ضد انقلاب شناخته شوند.
 
این هم توئیت جدید تاجزاده که در توهم خود به دو دولت اشاره می کند  یکی دولت مورد حمایت خود ، دولت حسن روحانی ودیگری دولت دیگر که به زعم ایشان دولت پنهان نام دارد ، اما همه اینها اقدامات متقلبانه برای انحراف افکار عمومی از ناکارامدی وگند زدن دولت روحانی است ، مردم  به خوبی در جریان امور هستند که در هردو موضوع مورد اشاره تاجزاده ، دولت حسن روحانی به شدت گند زده است ، هم اقتصاد ، هم سیاست خارجی و به همین دلیل می خواهند تقصیر را گردن دولت توهمی پنهان بیاندازند!!
#انتخابات آینده
 


+ 4
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 829

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید