امروز: دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - 17 December 2018

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 357447
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۱۳:۰۵
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل
هشدارنیوز ؛

اگر داستان این 3 نفر درست باشد ، باید به حال مملکت بیش از این تاسف خورد!!

به گزارش هشدارنیوز ؛ یکی دو روزی هست که مطلبی به نقل از عزت الله ضرغامی در فضای مجازی و رسانه ها دست به دست می شود .

عزت الله ضرغامی عضو تشخیص مصلحت نظام و رئیس سابق رسانه ملی ، در کانال شخصی خود نوشته است :

«شایعات روزهای اخیر در مورد عدم شرکت سران قوا در جلسه مجمع، به دلیل اعتراض به حضور آقای احمدی‌نژادبا هیچ معیاری قابل پذیرش نیست. شایسته است که آقایان با حضور خود در جلسه بعدی و یا تکذیب این شایعات، حرمت حکم و توقع رهبری معظم از آنان را نگه دارند.»

حال اگر این عدم حضور سران قوا در جلسات تشخیص مصلحت نظام به همین دلیلی باشد که از قول جناب ضرغامی گفته شده ودر رسانه ها پوشش بالایی داشته است ، نکاتی ضروری به نظر می رسد :

خوب است آقایان سران قوا ، بجای این بچه بازی ها در صورت درست بودن ماهیت قضیه ، کمی به عقب بر گشته و ببینند که قبل از انقلاب که بوده اند وامروز چه شده اند؟!

کمی هم نسبت به اینکه بعد از 40 سالی که در انقلاب و در جایگاه های بلند بالایی که مسئولیت داشته اند ، کمی فکر واندیشه کنند که منشاء چه خیر و برکاتی برای این ملت عزیز ، انقلابی و ولایی بوده اند؟!  حتما دو سه مورد را بیان کنند بجز فقط سخنرانی های آتشین و بدون هزینه!!

داشته های خود ، منهای ظرفیت و موقعیت سیاسی اجتماعی و ... که آن هم از سایه سر این ملت وانقلاب و ولایت است ،  اموال و دارایی و احتمالا سبک زندگی خود را باسایر مردم که صاحبان اصلی و ولی نعمتان واقعی این نظام و انقلابند را مقایسه نمایند.

ببینند ، از بر کت این انقلاب و حضور بی منت این مردم به کجا رسیده اند و مردم چه دارند با داشتن مسئولانی مانند آقایان؟!!

اگر خجالت نکشیدند درست است!!

به نظر می رسد در هر صورت ، چه این گمانه زنی ها شایعه باشد و چه درست ، می بایست هر چه زودتر و با اقدام حضرات جمع شود و همانگونه که جناب ضرغامی گفتند حد اقل انتظار از این ها ، بخصوص انتظار مردم از آیت الله لاریجانی که منصوب رهبر انقلاب در قوه بسیار پر مسئولیت قضا هستند بیشتر انتظار دارند ، که با حضور در جلسه بعدی این شورا و یا تکذیب این شایعات، حرمت حکم و توقع رهبری معظم از آنان را نگه داشته و  ماجرا را بیش از این دچار شبهه نکنند .

 + 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید