امروز: شنبه, ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - 26 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 356165
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ۱۵:۱۷
دسته: استانها
پرینت
ایمیل

مدیریت جهادی با توسل به فرهنگ ایثار محقق می‌شود

به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، علی کاظمی در سخنرانی پیش از خطبه‌های این هفته نمازجمعه زنجان بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد و افزود: با توسل به این فرهنگ است که می‌توان مدیریت جهادی داشت و در راستای حل مشکلات کشور گام برداشت.

وی با یادآوری اینکه فرهنگ ایثار و شهادت از اهمیت  زیادی برخوردار است، تصریح کرد: خوشبختانه با اقداماتی که در این راستا صورت گرفته است، زنجان جزو مراکز پیشرو در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به‌شمار می‌رود و این حاکی از آن است که زنجان در این زمینه از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده و توانسته است در این زمینه در سطح کشور پیشرو باشد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با اشاره به اینکه در طول چهار سال گذشته برنامه‌های مختلفی برای معرفی روز شهدا انجام شده است، ادامه داد: معتقدیم مناسبت‌هایی که در طول سال وجود دارد، بهترین فرصت برای معرفی و تبیین فرهنگ ایثار و شهادت است و یکی از این روزها که باید از آن بهره کافی را برای ارتقای جایگاه فرهنگ و ایثار در استان صورت گیرد، ۲۲ اسفند روز شهدا است.

کاظمی با بیان اینکه تاکنون 6 هزار دیدار در قالب طرح سپاس طی سال‌جاری با حضور مسئولان استان برگزار شده است، افزود: همچنین از ۲۲ بهمن‌ماه تا ۲۲ اسفندماه برنامه‌های مختلفی از جمله تشکیل ستاد روز شهدا در استان، برگزاری یادمان‌های مختلف، اجرای طرح پایش سلامت ایثارگران و نیز اجرای طرح سپاس به اجرا گذاشته شده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با تاکید بر اینکه مسئولان باید در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنند، خاطرنشان کرد: این تلاش به این خاطر است که با توسعه این فرهنگ شاهد کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه خواهیم بود.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/4247259/مدیریت-جهادی-با-توسل-به-فرهنگ-ایثار-محقق-می-شود
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید