امروز: دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - 17 December 2018

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 353833
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۰۳
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل
مدیر مسئول ؛

شکل تازه نفوذ نرم و انحراف افکار عمومی از واقعیت ها!!

 
به گزارش هشدارنیوز؛  مدیر مسئول - به نظر می رسد برخی به ظاهر هنرمند یا بازیگر که هر چه دارند از  معرفت نگاه و نوازش همین مردم است ، مردمی که در سخت ترین شرایط زندگی به سر می برند ، تازه رگ خواب جامعه را یاد گرفتند و به این نتیجه رسیده اند اگر می خواهند بیشتر دیده شوند ، باید در حوزه هایی که به انها مربوط نیست ، بیشتر وراجی کنند.
 
بعد از پرگویی و نا مربوط گویی انها است که جامعه و شاید خواص ، بازی خورده ، به دو یا چندین دسته تقسیم می شوند و در رابطه با مواضع بیخود ان هنرمند ، که اوج شهرتش نوع آرایش وشاید گفت ، بازی اش در یک فیلم است ، به بگو مگو ومجادله وقت خود را صرف می کنند.
 
در این گیر و دار ، نکته اصلی که به غفلت می رود همانا معیشت فراموش شده مردم و اقتصاد درب داغان کشور است که گویا در این پروسه ؛ دستی یا کارگردانی چیره دست در میان است که طبق سناریویی نوشته شده جلو می رود.
 
 دستی که عامدانه شاید از لیلا خاتمی بازی گرفته تا به حوزه ای که هیج ربطی به ایشان نداشته ،  وارد شود و تا مدتی مردم را از واقعیت اصلی جامعه که معضلات معیشتی ، بیکاری وگرانی است دور نماید. تازه اگر مردم بیچاره بدانند که عمق سخنان لیلا حاتمی ، یعنی همانی که ترامپ دیوانه می خواهد و رئیس جمهور احمق فرانسه برای تحریم های بیشتر مامور به پیگیری است.
 
اما در این رابطه ذکر دو نکته ضروری است :
یک ؛ دو جریان به ظاهر کاملا جدا و نا همگون ، اما همسو ، یکی جریان عملیات روانی زور زر تزویر بعد از ناکارآمدی مدیریتی و همچنین شکست در اجرای برنامه هایی که مدت ها در سر داشتند که باج دادن به امریکا و اروپا بود تا شاید رابطه ها بر قرار شود و نشد و دیگری بخشی ناچیز از جریان هنرمندان ، مثل لیلا حاتمی ومانی حقیقی که در انتخابات سنگ تمام گذاشتند تا جریانی به قدرت برسد وحالا که گندشان در فریب مردم بالا امده ، دوست دارند به هر نوعی که هست باز مردم را سرگرم چیزی کنند تا بتوانند حواس جامعه را از اصل واقعیت منحرف نمایند.
دو ؛ هر دوی این بازیگران عرصه هنر و سیاست که الحق خوب نقش ایفا می نمایند ، بدون هیج تردیدی ، با مطالبات مردم بیگانه اند .
برخوردار از رانت های مختلف ، مرفه و اشرافی و بی دردی ، مهم ترین ویژگی این دو جریان همسو است که برای گمراه نمودن مردم دست به هر اقدامی می زنند ، حال می خواهد توئیت های تاج زاده باشد یا سخنان لیلا حاتمی یا طراحی های پشت صحنه دکتر سرهنگ آشنا ، امنیتی ترین مشاور حسن روحانی ، که هرسه این خانم و آقا ، عمق راهبرد طراحی ، سخنان و توئیت هایشان ، برهم زدن آرامش مردم و امنیت ملی است ومسئولان و نهادهای مسئول که اگر احیانا دلشان به حال این امنیت و آرامش می سوزد ، نسبت به این حرکت نرم و خطر ناک ، که ظاهرا تداوم هم دارد و قطعا اگر پشتش حلقه های وصل نفاق واستکبار قرار نداشته باشد ، بر وفق مراد انها حرکت می کنند ، فکری عاجل نمایند.    
 
             انشا الله 
 


+ 4
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید