امروز: پنج شنبه, ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - 24 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 352234
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۲۶

۳۶۰ درجه به اندیشه‌های دراویش آشوبگر و ماجرای اغتشاش می پردازد + فیلم

: جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی ۳۶۰ درجه با موضوع روایت اتفاقات و بررسی علت‌های وقوع حادثه خیابان گلستان هفتم در منطقه پاسداران تهران تولید شده است.

به گزارش ، هفتمین قسمت از برنامه تلویزیونی ۳۶۰ درجه به اندیشه‌های دراویش و ماجرای اغتشاش برخی از حامیان این فرقه در تهران پرداخته است.

چند هفته‌ای بود که حضور دراویش فرقه نعمت‌اللهی در منطقه پاسداران تهران خبرساز بود، اما غیر رسمی و نه چندان پر سر و صدا. هفته قبل این حضور به اوج خودش رسید و تبدیل به آشوب و اغتشاش شد. در جریان فتنه‌انگیزی دراویش به اموال عمومی و خصوصی مردم آسیب وارد شد؛ حریم خانه‌ها شکسته‌ شد و بسیاری افراد بی‌گناه مورد تعرض قرار گرفتند. فیلم حمله وحشیانه یک درویش به سمت نیروهای انتظامی آنهم با اتوبوس مرگ، چیزی بود که همه جا دیده و پخش شد. ۳ نیروی پلیس و ۲ نیروی بسیجی در جریان مبارزه با آشوبگری این افراد به شهادت رسیدند.

«۳۶۰ درجه» مجموعه مستندهای اجتماعی، فرهنگی و سیاسی است که با توجه به اتفاقات و سوژه‌های مهم جامعه در طول یک هفته تهیه و تولید می‌شود. به روز و به لحظه بودن موضوعات از ویژگی‌های اصلی این برنامه تلویزیونی است.

«۳۶۰ درجه» با تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدهادی نعمت‌اللهی، جمعه هر هفته ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه مستند پخش می‌شود. شنبه‌ها ساعت ۱۴:۳۰ نیز بازپخش این برنامه تلویزیونی روی آنتن می‌رود.

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 1

منبع: http://cinemapress.ir/news/94912/۳۶۰-درجه-به-اندیشه-های-دراویش-آشوبگر-و-ماجرای-اغتشاش-می-پردازد
بازدید: 55

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید