امروز: سه شنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - 04 August 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 351810
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ ۱۳:۰۷
دسته: مجلس
پرینت
ایمیل
پیشنهاد هشدارنیوز به نمایندگان محترم مجلس ؛

حتما به طرح بررسی و بازگردان اموال نا مشروع مسئولان به بیت المال، نمایندگان و خویشان ، شهرداران مناطق تهران ومعانان انها را نیز اضافه کنید!!

به گزارش هشدارنیوز ؛ تعدادی از نمایندگان مجلس این روزها به دنبال طرح دو فوریتی با عنوان «بررسی و بازگردان اموال نامشروع مسئولان و خانواده‌های آنان به بیت‌المال» هستند که ، هر چند آرزوی ضد فسادی مردم در مقابل مسئولان فاسد و گردن گلفت است ، اما ممکن است سرنوشتش ، مانند طرح هایی شود که در همین زمینه مطرح شد و به جایی نرسید و در بایگانی مجلس یا شورای تشخیص مصلحت نظام در حال گرد و خاک خوردن است.
بررسی اموال و دارایی های مسئولان از بدو انقلاب تا امروز و بر طرف نمودن شبهه چگونه با وجود اینکه مسئول بوده اند و قطعا در تحریم ، به این میزان از سرمایه ودارایی رسیده اند ، در حالی که قاطبه مردم ایثار گر وانقلابی ایران در پایین ترین سطح معیشتی وزندگی قرار دارند ، یکی از مطالبات و آرزوهای قطعی ملت شریف ایران است که باید به این جمع از نمایندگان مجلس که پیگیر این طرح هستند ،  گفت دست مریزاد ، اما به شرطی که دست بردار نباشند وبه هیج عنوان کوتاه نیایند.
 
در این طرح 12 ماده ای آمده است ؛ منازل مسکونی، خودروهای سواری، دارایی‌ها و... مسئولان ،روسای قوا و معاونان و مشاوران آن‌ها، وزیران و معاونان آن‌ها، استانداران و معاونان آن‌ها، شهرداران مراکز استان‌ها و معاونان آن‌ها به همراه خانواده هایشان مورد بررسی هیئت متشکل از نهادهای نظارتی، قضایی و امنیتی قرار می گیرند.
 البته هشدارنیوز پیشنهاد می کند ، به این طرح بسیار انقلابی وبی نظیر که موجب خشنودی ملت ایران خواهد شد و اعتماد از دست رفته مردم نسبت به عدالت و البته مسئولان نظام ، انشاء الله باز خواهد گشت ، خود نمایندگان مجلس و خویشان و در برخی افراد دوستان و هم باندی ها یشان هم لحاظ شود. 
البته شهرداران مناطق تهران و تا جایی که هشدارنیوز مطلع است برخی از معاونان شهرداران مناطق تهران هم بد نیست در نظر گرفته شوند.
امید است این طرح مانند برخی از طرح های شفاف ساز که ماهیت پلید برخی از زور مداران زر دار که از حقوق این ملت محروم ومظلوم ارتزاق می کردند وچه بسا می کنند ، را هدف قرار می دهد ،  با اعمال نفوذ ذی نفوذان کنار گذاشته نشود و به همین منظور انتظار می رود فعالین مجازی با به راه انداختن کمپینی در فضای رسانه ای مجازی به رصد وپیگیری این طرح  واطلاع رسانی به مردم بپردازند .
 


+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 459

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید