امروز: سه شنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - 04 August 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 349656
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۹:۳۴
دسته: اجتماعی
پرینت
ایمیل

برگزاری نشست تخصصی نقش ارتباطات و فناوری اطلاعات در توان افزایی زنان و دختران

خبرگزاری فارس: برگزاری نشست تخصصی نقش ارتباطات و فناوری اطلاعات در توان افزایی زنان و دختران

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری فارس، نشست تخصصی نقش ارتباطات و فناوری اطلاعات در توان افزایی زنان و دختران با همکاری معاونت امور زنان و خانواده و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و جمعی از سازمان های زیرمجموعه این وزارتخانه در محل سالن همایش های شهید قندی وزارت ارتباطات برگزار خواهد شد.

در این نشست نقش فناوری های نوین در راستای توان افزایی زنان، مورد بحث و بررسی قرار می گیرد چرا که یکی از مباحثی که از سوی مسئولان معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری مطرح می شود، توان افزایی زنان و دختران در بخش های مختلف است و این بار در بخش فناوری اطلاعات مورد ارزیابی قرار می گیرد.

در این نشست راهکارهایی که می تواند منجر به افزایش توان مدیریتی زنان در بخش های مختلف ارتباطی شود، بررسی خواهد شد.

ترویج و ارتقای آگاهی نسبت به نقش ارتباطات و فناوری اطلاعات در توان افزایی زنان و دختران از اهداف برگزاری این همایش است.

همچنین تعدادی از کارشناسان و مدیران ارشد کشوری و جمعی از بانوان در بخش های مختلف از جمله وزارتخانه ها، دستگاههای اجرایی و مدیران زن نیز در این نشست حضور خواهند داشت.

در این نشست معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، سورنا ستاری معاون علمی فناوری رییس جمهوری و حسن فیروزآبادی رئیس مرکز ملی فضای مجازی نیز در این باره سخنرانی خواهند کرد.

انتهای پیام/


-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://www.farsnews.com/13961202001461
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید