امروز: سه شنبه, ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - 10 December 2018

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 346261
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۲۰:۱۴
دسته: اجتماعی
پرینت
ایمیل

اعلام محورها و ضوابط چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی ربیع الشهاده

خبرگزاری فارس: اعلام محورها و ضوابط چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی ربیع الشهاده

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری فارس، این کنفرانس هر سال از سوی هیات امنای حرمین مطهر حسینی و عباسی از سوم لغایت هفتم شعبان المعظم و همزمان با خجسته سالروز میلاد منور حضرت محمد (صلی الله علیه و آله) برگزار می گردد.

حاج علی کاظم سلطان مسئول بخش فعالیت‌های حرم مطهر گفت: کنفرانس بین‌المللی ربیع الشهاده یکی از مهمترین کنفرانس‌هایی است که حرمین مطهر حسینی و عباسی هر سال برگزار می‌کند. 
کمیته دائمی برگزاری کنفرانس ربیع الشهاده اقدامات لازم از جمله دعوت از شخصیت‌های دینی و مذهبی و پژوهشگران را انجام داده است و محورها و ضوابط ارائه پژوهش‌ها برای شرکت در مسابقه نیز تعیین شده است. 
وی افزود: از جمله شرایط شرکت در مسابقه پژوهشی این است که آثار ارسالی منتشر نشده باشد و بر اساس استانداردهای علمی نوشته شده و کمتر از 15 صفحه و بیشتر از 30 صفحه نباشد.
وی در خاتمه گفت: کمیته دائمی برگزاری کنفرانس هدیه‌ای بالغ بر یک میلیون و پانصد دینار عراقی را برای برنده اول و یک میلیون دینار را برای برنده دوم و هفتصد و پنجاه هزار دینار عراقی را برای صاحب پژوهش سوم اختصاص داده است.

انتهای پیام/ 


-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://www.farsnews.com/13961124001051
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید