امروز: سه شنبه, ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - 10 December 2018

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 343868
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۰۸

انتخابات شورای هماهنگی شبکه شهرها و روستاهای دوستدار کتاب

نشست

انتخابات شورای هماهنگی شبکه‌ شهرها و روستاهای دوستدار کتاب برگزار شد.

بر اساس خبر رسیده از ستاد خبری رویدادهای ترویج کتابخوانی،  امروز (چهارشنبه، ۱۸ بهمن‌ماه) با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداران و روسای ادارات ارشاد ۲۰ شهر نامزد نهایی دریافت عنوان پایتختی کتاب ایران، انتخابات شورای هماهنگی شبکه شهرها و روستاهای دوستدار کتاب برگزار شد.
پیش از برگزاری این انتخابات علی‌اصغر سیدآبادی مدیر کل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی با بیان اینکه نشست داوری نهایی پایتخت  کتاب ایران برگزار شده است از نامزدهای این انتخابات خواست که صرفا به بیان برنامه‌های خود برای شورای هماهنگی بپردازند.
او همچنین توضیحاتی درباره شیوه‌نامه انتخابات داد.
پس از  این نامزدهای عضویت در شورای هماهنگی شبکه شهرها و روستاهای دوستدار کتاب برنامه‌های خود را ارائه کردند و بعد رای‌گیری انجام شد. بنا بر آرای ماخوذه، فروغ هاشمی رییس اداره ارشاد شهر اوز، احمد شیخیانی شهردار شهر خورموج، محمد موسوی رییس ارشاد شهرری، جمالی‌نژاد شهردار شهر یزد، علی صفری شهردار قزوین و حیدر اسکندرپور شهردار شهر شیراز  به عضویت شورای هماهنگی شبکه شهرها و روستاهای دوستدار کتاب در آمدند. همچنین موسوی رییس اداره ارشاد رامهرمز و علی‌آبادی رییس اداره ارشاد سبزوار به عنوان بازرس انتخاب شدند.

انتهای پیام

 

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 1

منبع: https://www.isna.ir/news/96111810936/انتخابات-شورای-هماهنگی-شبکه-شهرها-و-روستاهای-دوستدار-کتاب
بازدید: 210

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید