امروز: شنبه, ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - 28 November 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 341219
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۲ فروردين ۷۷۷ ۰۴:۰۱
دسته: فیلم
پرینت
ایمیل
هشدارنیوز ؛

فعال رسانه و بدهکار 80 میلیادری بانک سرمایه که پیشنهاد رشوه داده کیست؟!! / چرا درلیست افشا شده محمود صادقی از بدهکاران بانک سرمایه اسم ایشان نیست؟!!

به گزارش هشدارنیوز ؛ در رابطه با فساد و تبانی وهمچنین معوقات بانکی بخصوص بانک سرمایه که متعلق به قشر محروم و مظلوم بازنشسته فرهنگیان می باشد واینکه عده ای وام های درشتی گرفته اند وحاضر به پس دادن ان نیستند ، مطالب زیادی شنیدیم . از جمله مواضع آقای خاص مجلس جناب محمود صادقی که تمام مواضعش سیاسی است و اگر سر وصدایی هم می کند ، صرفا در جهت افشای جریان رقیب است نه دوستان مرفه وبی درد خود که از انقلاب به سرمایه ودارایی های نجومی رسیده اند واین روزها ساز مخالف می زنند. 
حتما شنیدید محمود صادقی تهدید نمودند اگر بدهکاران این بانک ظرف 48 ساعت بدهی خود را نپردازند، اسامی انها را به مردم اعلام خواهد کرد والبته بعد از گذشت چند روز ظاهرا با انتشار لیستی مخدوش این وعده خود را به انجام رساند.
در لیست انتشار یافته ایشان ، بیشتر افراد جریان رقیب سیاسی وی دیده می شوند ودر گزارش هایی که توسط رسانه های همسو با آقای صادقی در این رابطه منتشر شد ، از آقازاده ها وفرزندان سرداران یاد شده است که بدهکاران بزرگ این بانک هستند و به نظر می رسد ، مواضع تند  واهداف محمود صادقی از انتشار این لیست ، قبل از اینکه در راستای تقابل با مقوله فساد ورانتخواری باشد ، بیشتر در جهت منافع باندی وسیاسی والبته تولید خبر برای رسانه های معاند وضد انقلاب وتخریب جریان رقیب است و تا امروز این نماینده لیست امید در هر زمینه ای که ورود پیدا کرده است ، قبل از اینکه به نفع مردم ایران باشد ، مورد توجه واستقبال رسانه های ضد انقلاب قرار گرفته است و در نهایت جز دروغ وهجمه پراکنی بر علیه نظام چیزی نبوده است.
اما به هر حال ، در این اوضاع واحوال ، هر کس در حال فساد و خیانت به این مردم وممکلت است ،  چه اصولگرا باشد یا از جریان اشرافی و بی درد اصلاحات ، باید یک عزم عمومی برای تقابل با این مفاسد بین تمامی دلسوزان ونهادهای نظارتی به وجود آمده و ضمن معرفی انها به مردم ، دستگاههای قضایی با آنها برخورد شدیدی بنمایند.  
 اما پس ازافشا وانتشار لیستی تحت عنوان اسامی بدهکاران بانک سرمایه که متعلق به بازنشستگان فرهنگی است توسط محمود صادقی ، نماینده پر سر وصدای لیست امید تهران ، متاسفانه معلوم می شود ، اولویت اول افشاگری آقای صادقی ، نام بردن از برخی افراد متعلق به جریان سیاسی رقیب است که اتفاقا اکثر انها مدعی کذب بودن آن می شوند .
در همین رابطه نکته دومی هم وجود دارد و ان این است که چرا آقای صادقی در لیست اعلامی بدهکاران بانک سرمایه  اسامی بدهکاران دانه درشت اصلاح طلب را نیاورده است؟!
به عنوان نمونه چرا اسمی از آقای علیرضا نیکویی رئیس شورای سیاست گذاری روزنامه قانون ومدیر مسئول این روزنامه تند رو اصلاح طلب نیست؟! 
آقای نیکویی که 80 میلیارد تومان وام دریافت نموده و در حالیکه ظاهرا هیج فعالیت اقتصادی ندارد ، چرا حاضر به پس دادن این مبلغ ده ها میلیاردی نیست؟!
بر اساس مدارک واسناد موجود واعترافاتی که در کلیپ موجود است ، این فعال رسانه ای اصلاح طلب پیشنهاد رشوه هم داده است ؟! 
لازم به ذکر است که آقای نیکویی مدیر مسئول روزنامه اصلاح طلب و تندرو قانون  وثیقه ای برای این وام ده ها میلیادری قرار داده که در حال حاضر 10 میلیادر تومان از اصل قیمت خود هم بدهکار تر است!!
قابل توجه محمود صادقی و ما مردمی که ایشان رای دادیم "فیلم را ملاحظه کنید»
Loading...
 


+ 6
I_DONT_LIKE_IT - 3


بازدید: 1247

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید