امروز: سه شنبه, ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - 14 August 2018

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 331657
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۱ دی ۱۳۹۶ ۲۳:۵۹
دسته: استانها
پرینت
ایمیل

آماده باش تیم‌های عملیاتی در سرپلذهاب/رصد لحظه‌ای تامین پایدار آب

علیرضا تخت شاهی ، اظهار داشت: شرکت‌های آبفا شهری و روستایی معین استان کرمانشاه (همدان، کردستان، لرستان، ایلام) با توجه به وقوع چندین زلزله در سومار کرمانشاه، موظف شده اند نیروهای عملیاتی خود را در حالت آماده‌باش قرارداده و در صورت اعلام این ستاد، به استان اعزام کنند و ارسال کمک احتمالی به منطقه را در دستور کار قرار دهند.

وی همچنین افزود: بنابر اعلام مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو، ضمن آماده باش نیروهای عملیاتی آن مدیریت، از ستادهای مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت های مادر تخصصی این وزارتخانه خواسته شده است تا پایش وضعیت تامین آب و برق در منطقه را رصد کرده و گزارش لازم را ارائه دهند.

 تخت شاهی به استقرار تیمی از نیروهای آبفای استان در سرپل ذهاب اشاره کرد و افزود: تمامی تیم های عملیاتی منطقه درحال آماده باش هستند و رصد لحظه ای تامین پایدار آب در دستور کار قرار دارد.

مدیر عامل آبفای استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: با توجه به زلزله 5.6 ریشتری پیش از ظهر امروز در بخش سومار کرمانشاه که با دو زلزله بیش از 5 ریشتری دیگری نیز همراه بود، تا این لحظه شرایط تامین آب شرب در این شهر پایدار است.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/4197275/آماده-باش-تیم-های-عملیاتی-در-سرپلذهاب-رصد-لحظه-ای-تامین-پایدار
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید