امروز: یکشنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۷ - 20 January 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 330131
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۶ ۱۲:۴۹
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

تندیس امین الضرب به محمد جواد ظریف اهدا شد

خبرگزاری فارس: تندیس امین الضرب به محمد جواد ظریف اهدا شد

 

به گزارش خبرنگار بازرگانی خبرگزاری فارس محمد جواد ظریف در مراسم اعطای نشان امین الضرب به کارآفرینان برتر و تجلیل از پیشکسوتان عرصه اقتصاد که در تالار وحدت در حال برگزار است، گفت: ما در این کشور هر چه داریم از امنیت، رفاه، توسعه، آرامش از مردم داریم. مردم ما همانطور که امام راحل فرمودند ولی نعمتان ما هستند و به خاطر این مردم است که ما امروز در دنیا سربلند هستیم و به خاطر این مردم است که تنها کشور آرام و امن در منطقه ما هستیم و به همین دلیل است که باید نظر مردم، دیدگاه مردم، انتقاد مردم و اعتراض مردم را با گوش جان بشنویم.

وزیر امور خارجه کشور بیان داشت: همین مردمی که خط خودشان را از خشونت و از برهم زدن کشور جدا کردند و می کنند و هیچگاه در کنار خشونت نخواهند ایستاد. 

وی افزود: این مردم و شما نمایندگان این مردم همواره از ما جلوتر بوده‌اند و بعضی وقت ها که سابقه روابط سیاسی ایران با برخی کشورها را نگاه می کنیم می بینیم که سابقه روابط سیاسی بخش کوچکی از سابقه روابط تجاری ایران  و کشورهای مختلف است و بازرگانان ما همواره در انتقال فرهنگ ایرانی و دیدگاه های ایران پیشگام بوده اند و حتی پیشگام در بردن دین و آیین و مرام بودند. 

وی افزود: نقش بخش خصوصی در گذشته کشور برجسته بود و نقش کارآفرینان در آینده کشور برجسته خواهد بود.

در این مراسم تندیس امین الضرب به وی اهدا شد. 

انتهای پیام 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 1

منبع: http://www.farsnews.com/13961018000120
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید