امروز: یکشنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۷ - 22 July 2018

آخرین اخبار

کد خبر: 328357
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۳ دی ۱۳۹۶ ۲۳:۳۷
دسته: اجتماعی
پرینت
ایمیل

فراخوان سیزدهمین دوره جایزه ملی محیط زیست اعلام شد

خبرگزاری فارس: فراخوان سیزدهمین دوره جایزه ملی محیط زیست اعلام شد

از همدان به نقل از روابط عمومی دانشگاه بوعلی سینا، سیزدهمین دوره جایزه ملی محیط زیست با هدف شناسایی استعدادهای زیست محیطی در زمینه‌های مختلفی چون اطلاع رسانی، پژوهش، اکتشافات و اختراعات زیست محیطی و فعالیت‌های اجتماعی فراخوان داد.

ابداعات، اختراعات و طرح‌های بارز برای جلوگیری از آلودگی یا تخریب محیط ‌زیست، خلاقیت‌ها و ابتکارات بارزی که موجب کاهش موثر هزینه‌های جلوگیری از آلودگی و تخریب محیط‌ زیست شده، ارایه طرح‌ها و پروژه‌های کاربردی و قابل اجرا که موجب نجات گونه‌های کمیاب و در معرض خطر انقراض گیاهان و جانوران و یا احیای یک زیستگاه ارزشمند در حال تخریب شده از جمله محور‌های مصوب سیزدهمین دوره جایزه ملی محیط زیست است.

همچنین مطالعات و تحقیقات علمی ارزشمند و موثر در زمینه پیشگیری از آلودگی و تخریب محیط‌زیست، اعطاء کمک‌های قابل توجه و ایجاد امکانات موثر مادی و معنوی برای حفظ محیط ‌زیست، ارایه خدمات ارزنده و فعالیت‌های برجسته و نتیجه‌بخش در مورد ارتقای سطح دانش و بینش زیست‌محیطی جامعه، فداکاری و از خودگذشتگی و تلاش بیش از حد انتظار به منظور جلوگیری از وقوع حوادث ناشی از بروز بحران‌های زیست محیطی و ممانعت از به خطر افتادن سلامت مردم در این مواقع، یا جلوگیری از نابودی و تخریب اکوسیستم‌های ویژه و منابع طبیعی ارزشمند و گونه‌های جانوری و گیاهی در معرض خطر قریب الوقوع از دیگر محورهای مصوب دریافت جایزه ملی محیط زیست است.

متقاضیان می‌بایست مدارک لازم را حداکثر تا تاریخ  1396/11/20 به دبیرخانه علمی جایزه ملی محیط ‌زیست ارسال کنند.

متقاضیان آثار خود را  به آدرس دبیرخانه علمی جایزه ملی محیط زیست: بزرگراه شهید حکیم، بین شیخ فضل ا... نوری و یادگار امام، پارک طبیعت پردیسان، سازمان حفاظت محیط ‌زیست، معاونت آموزش و پژوهش، دفتر پژوهش و توسعه فناوری‌های محیط زیست، دبیرخانه علمی جایزه ملی محیط ‌زیست، تلفن: 88233370 -- دورنگار 88233371  ارسال کنند.

انتهای پیام/و


-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://www.farsnews.com/13961013001118
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید