امروز: یکشنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۷ - 20 January 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 328248
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۳ دی ۱۳۹۶ ۱۸:۰۱
دسته: اجتماعی
پرینت
ایمیل

فراخوان سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها برای تولید 536 دستگاه ماشین آلات موردنیاز

خبرگزاری فارس: فراخوان سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها برای تولید 536 دستگاه ماشین آلات موردنیاز

، شاپور رستمی ضمن بیان خبر فوق گفت: بر این اساس تولید 100 دستگاه خودروی کمپرسی سنگین شهری و 150 دستگاه خودروی حمل متوفی ویژه شهرداریها و 286 دستگاه خودروی کمپرسی سبک ویژه دهیاری ها در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع اقتصاد مقاومتی، برای تامین ماشین آلات ذکر شده از توانمندی های شرکت های تولیدکننده داخلی استفاده می نماییم.

رستمی، حمایت از تولید داخلی با در نظر گرفتن کیفیت محصولات و ابعاد منطقی اقتصادی در تامین ماشین آلات ذکر شده را از جمله اولویت های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در زمینه تامین و سفارش ماشین آلات مورد نیاز شهرداری ها و دهیاری ها برشمرد.

وی افزود: امیدواریم شرکتهای داخلی با مشارکت موثر در تولید باکیفیت ماشین آلات موردنیاز شهرداری ها و دهیاری ها زمینه ارایه خدمات مطلوب این دونهاد به مردم عزیز کشورمان را فراهم نمایند.

علاقه مندان برای آگاهی از اطلاعات بیشتر به سایت سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به نشانی http://imo.org.ir/ مراجعه نمایند.

انتهای پیام/


-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://www.farsnews.com/13961013001547
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید