امروز: پنج شنبه, ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - 11 August 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 3127
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳

پروژه فرهنگي سراسر نماي حماسه خرمشهر يکي از هنري ترين مجموعه هاي فرهنگي تهران است

هشدار نیوز - محمد باقر قاليباف در حاشيه بازديد امروز خود از مراحل تکميل  پروژه سراسر نماي حماسه دفاع مقدس تاکيد کرد: اين مجموعه  تحقق عيني مديريت جهادي در شهرداري تهران محسوب مي شود.
وي از پروژه سراسر نماي حماسه خرمشهر به عنوان هنري‌ترين و زيباترين مجموعه فرهنگي ياد کرد و گفت:اين پروژه با هدف معرفي بخشي از حماسه دفاع مقدس و پاسداشت ارزشهاي آن، راه اندازي شده است.
قاليباف افزود: پروژه سراسر نماي حماسه  خرمشهر گونه اي گسترده از اثر هنري به شمار مي آيد که ديد کلي از يک منظره را به نمايش مي گذارد.
شهردار تهران در ادامه با تاکيد براينکه عمليات آزاد سازي خرمشهر در بين تمامي عملياتهايي که در طول دوران دفاع مقدس براي بيرون راندن ارتش متجاوز عراق از خاک ايران انجام گرفت، اهميت ويژه اي دارد، افزود: عمليات بيت المقدس از نظر طراحي و به کارگيري تاکتيکهاي نظامي،قدرت  رزمندگان اسلام در تداوم نبرد و شيوه اجرا، حفظ پيوستگي در مراحل مختلف عمليات و ميزان موفقيت ، يکي از گسترده ترين و با ارزش ترين عملياتهاي دوران دفاع مقدس به شمار مي آيد.
وي  ادامه داد: اميدواريم همزمان با سالروز فتح خرمشهر در سوم خرداد ماه، شاهد افتتاح اين پروژه باشيم.
 شهردار تهران از تلاشهاي مديريت جديد شرکت توسعه فضاهاي فرهنگي شهرداري در تکميل پروژه سراسر نماي حماسه  خرمشهر  تقدير کرد و گفت: پروژه سراسر نماي حماسه  خرمشهر به جهت فني اين قابليت را دارد که صحنه‌هاي ديگري از تاريخ دفاع مقدس را نيز به نمايش بگذارد.+ 6
I_DONT_LIKE_IT - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید