امروز: چهارشنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - 17 October 2018

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 312306
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۰:۵۳
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل
هشدارنیوز ؛

بعد از گذشت 15 روز از زلزله ، اسحاق جهانگیری با کفش روی فرش آمد!!!

 
به گزارش هشدارنیوز ؛ بعد از گذشت 15 روز از زلزله وحشتناک غرب کشور، آقای معاون اول رئیس جمهور «اسحاق جهانگیری» برای شناسایی و آشنایی مشکلات و کمبود های مناطق زلزله زده وارد کرمانشاه شد.
اما چون هشدارنیوز خیلی نمی خواهد به حاشیه سازی ها وایجاد تنش های سیاسی مکرر و مداوم آقای معاون اول دولت بپردازد که آگاهانه به منظور انحراف افکارعمومی از ناکار امدی وناتوانی دولت مورد استفاده قرار می گیرد ، جدای از موضع گیری کاملا سیاسی ایشان در روز اول زلزله ، که به دروغ از مرگ ومیرهای فراوان مسکن مهر خبر داد واینکه چطور شده است بعد از گذشت 15 روز آقای معاون اول رئیس جمهور به فکر مناطق زلزله زده افتاده است ؟!! ، اما به هر حال به منطقه زلزله زده آمد وآنچه بیش از هر چیزی مورد توجه ونگاه تیزبین رسانه ها وفعالین مجازی از آمدن معاون اول قرار گرفت ، بجز حضورحلقه امنیتی وحفاظتی همراه ایشان ، رفتار متکبرانه ، اشرافی وغیر مردمی ایشان و حضور با کفش روی فرش چادر های این مردم داغ دار بود .
آقای جهانگیری بدون توجه به آداب و رسوم مردم منطقه و بدون در نظر گرفتن احترام به ولی نعمتان خود ، که امروز گرفتار سختی های پس از زلزله هستند ، با کفش وارد چادر ها می شد ، چادر هایی که تمام ساکنین ان بدون کفش که محل زندگی آنها بود از ایشان استقبال می نمودند .
اما در همین رابطه ، فعالین تیز بین شبکه های اجتماعی- مجازی ، از حضور رهبر انقلاب ، حضرت امام خامنه ای مد ظله عالی در همین منطقه «زلزله زده غرب کشور» و بدون کفش روی موکت برخی از چادر ها ، تصاویری منتشر نموده اند که با رفتار کبر آلود و اشرافی اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور کشورمان با مردمی وساده زیست بودن رهبر انقلاب مقایسه شده است .
 
ببینید ومقایسه کنید و اندیشه که ؛ با دروغ و اشرافیت که امروز دست به دست هم داده اند ، چه باید بکنیم که سر مناشاء تمام تبعیض ها وبی عدالتی ها و فساد های افسار گسیخته است ؟!!
 
 
 


+ 3
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید