امروز: شنبه, ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - 21 May 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 3118
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ۱۳:۴۶

برنامه های ویژه هفته روابط عمومی شهرداری تهران تشریح شد

هشدار نیوز - آرش ظفری درباره برگزاری هفته روابط عمومی که از 26 اردیبهشت تا سوم خرداد برگزار می‌شود گفت: معاونت روابط عمومی مرکز ارتباطات امور بین‌الملل به عنوان عضو شورای سیاست گذاری هفته روابط عمومی کشور انتخاب شده که در شهر تهران این موضوع را پیگیری می‌کند.
به گفته معاون روابط عمومی مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران برنامه ریزی‌ها به صورت مشترک است و بخشی از برنامه‌ها با شهرداری کلان شهرها هماهنگ شده و در سطح شهری و استانی در حال انجام است و بخشی نیز در شهر تهران انجام می گیرد.
ظفری افزود: مجموعه برنامه‌‌هایی که در این هفته در مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل برگزار می شود یا جزو همکاری‌های ستاد هفته روابط عمومی است که با مشارکت انجمن روابط عمومی «ایهان» در حال برگزاری است و یا مجموعه فعالیت‌هایی است که از طرف شهرداری برگزار می شود.
ظفری با تشریح برنامه‌های هفته روابط عمومی اظهار کرد: برگزاری همایش روابط عمومی الکترونیک و بحث روابط عمومی در صنعت با توجه به اینکه بخشی از صنایع در شهر تهران قرار دارند را پیگیری خواهیم کرد.
معاون روابط عمومی مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در معرفی بخش دیگر برنامه‌های هفته روابط عمومی خاطرنشان کرد: از دیگر برنامه های این روزها، برگزاری مسابقه دوچرخه سواری است که در واقع بحث ورزش در روابط عمومی است.
وی با اشاره به این که یکی دیگر از برنامه‌های هفته روابط عمومی دیدار با خانواده درگذشتگان است، تاکید کرد:هدف از این برنامه یادآوری و یادبود عزیزانی است که در حوزه روابط عمومی فعالیت کردند و امروز در کنار ما نیستند. 
ظفری با تاکید بر اینکه در این ایام از خانواده شهید ارغوانی(از همکاران روابط عمومی منطقه 21 که در سوریه به درجه شهادت رسیدند) دلجویی خواهیم کرد ، گفت:به همین مناسبت، جام فوتسال شهید ارغوانی برگزار خواهد شد. 
وی از دیگر برنامه‌های این هفته به برگزاری نشست‌هایی با موضوع کتاب‌های حوزه روابط عمومی اشاره کرد و گفت: روز 27 اردیبهشت روز ارتباطات است و به همین مناسبت کنفرانس روابط عمومی برگزار می‌شود.
ظفری تاکید کرد: سعی می کنیم در این هفته اعضای شورای شهر با روابط عمومی‌ها جلسه داشته باشند.
معاون روابط عمومی مرکز ارتباطات شهرداری تهران در پایان گفت: مدیریت همه مراسم‌ها با مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران است.+ 8
I_DONT_LIKE_IT - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید