امروز: دوشنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - 15 October 2018

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 306935
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ۲۱:۰۴
دسته: اجتماعی
پرینت
ایمیل

استقرار 100 گروه جهادی در مناطق زلزله‌زده توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)

خبرگزاری فارس: استقرار 100 گروه جهادی در مناطق زلزله‌زده توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)

، عارف نوروزی مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) اظهار داشت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از ساعت 6 صبح روز دوشنبه، با تشکیل ستاد پشتیبانی از مناطق زلزله‌زده، علاوه بر ارسال صدها تن انواع اقلام موردنیاز مناطق زلزله‌زده، 100 گروه جهادی و 4 درمانگاه سیار را در مناطق زلزله‌زده مستقر کرده است.

وی افزود: فهرست کمک‌های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به مناطق زلزله‌‌زده شامل 20 تریلر آب معدنی، صد هزار قوطی انواع کنسرو، 20 هزار تخته پتو، 20 هزار بالشت، 20 تن خرما، 40 تن البسه، کیف، کفش و لباس گرم، هزار چراغ خوراک‌پزی و وسایل گرمایی و 7 موتور برق است.

نوروزی اضافه کرد: علاوه بر این اقلام، تقاضای 30 تن خرما، 100 هزار کنسرو تن ماهی و 30 تریلر آب معدنی دیگر هم شده که به زودی نسبت به ارسال آن اقدام خواهد شد.

مدیرعامل بنیاد برکت تصریح کرد: 50 درصد از این کمک‌ها تاکنون به مناطق زلزله‌زده رسیده است و با هماهنگی ستاد بحران و استاندار کرمانشاه در میان مردم در حال توزیع است.

وی عنوان کرد: کادر درمانی و 5 کامیون انواع دارو، سرم، انواع آنتی‌بیوتیک‌ها و اقلام اورژانسی به این مناطق اعزام شده است.

نوروزی با بیان اینکه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) بازسازی مدارس در مناطق زلزله‌زده و نیز تعدادی از منازل مسکونی در مناطق روستایی که تخریب در آن گسترده بوده را تقبل کرده است، گفت: باید منتظر باشیم تا شرایط اضطراری به پایان برسد تا بتوانیم در این خصوص هماهنگی‌های لازم را انجام دهیم.

وی بیان داشت: تاکنون 100 گروه جهادی شامل تیم‌های پزشکی در مناطق زلزله‌زده مستقر شده که این گروه‌ها بازوی خوبی برای رساندن کمک‌ها به همه‌ مناطق آسیب‌دیده از این واقعه‌ تأسف‌بار است.

انتهای پیام/


-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://www.farsnews.com/13960823001233
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید