امروز: یکشنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۷ - 22 July 2018

آخرین اخبار

کد خبر: 305205
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۲:۲۴
هشدارنیوز ؛

زوزه کشی گرگ بی دندان مثل شاخ شانه کشیدن عربستان بر علیه ایران!!

به گزارش هشدارنیوز ؛ این روزها شاهد زوزه کشیدن بی مهابای سران تازه به دوران رسیده سعودی ها علیه ایران اسلامی هستیم که دلائلی دارد ، اما مهمترین آن عبارت است از ؛
 
اول ؛ داعش با آن همه هزینه وسرمایه گذاری های گزاف سه ضلع عربستان ، آمریکا و اسرائیل ، با شکستی خفت بار از سوی سه ضلع مقاومت منطقه ، ایران و روسیه مواجه شد.
 
دوم ؛ فتنه وبحران هایی مانند همه پرسی وتجزیه طلبی کردستان عراق و استعفای زوری سعد حریری ، نخست وزیر لبنان در عربستان ، که با هدف جبران شکست داعش وبرهم زدن آرامش و امنیت مجدد منطقه برنامه ریزی شده بود ، شکست خورد.
 
سوم ؛ در یمن مظلوم ، فقیر و پاه برهنه ، عربستان وتمام هم پیمانان تا بن و دندان مسلح ایشان ، در باتلاق شکست گیر افتاده و پاسخی به افکار عمومی ندارند.
 
چهارم ؛ همه این شکست ها برای عربستان سعودی در منطقه مصادف بود با کودتای محمد بن سلمان در داخل ، که موجب بروزاختلافاتی بین شاهزادگان پر نفوذ شد .
اعتراضات و اختلافات بر سر ولیعهدی و پادشاهی محمد بن سلمان تا جایی پیش رفت که استفاده از قدرت قهریه و زور، دستگیری ، حصر وحتی ترور و ساقط نمودن هلیکوپتر برخی از شاهزادگان  در دستور کار ولیعهد کودتاچی قرار گرفت .
 
پنجم ؛ حال برای گریز از این همه شکست های پر هزینه و از طرفی انحراف افکار عمومی از کودتای غیر قابل انکار شاهزاده محمد بن سلمان ، نیاز به بحران سازی تازه و حتی اگر نیاز باشد به آتش افروزی جدیدتری از سوی حاکم جوان کم تجربه وجویای نام سعودی می باشد که به نظر می رسد بدون توجه به عاقبت این چنین بحران آفرینی ها ، نسبت به ان اقدام نموده اند.
 پروژه دشمن تراشی و تحریک احساسات مردم عربستان بر علیه ایران اسلامی که این روزها در مواضع وادبیات تند برخی از سران سعودی به روشنی مشاهده می شود .
 
 البته هر چند ممکن است در خوشبینانه ترین حالت ممکن در کوتاه مدت ، افکار عمومی عربستان را از واقعیت های تلخ ناکارآمدی ومدیریت های ناتوان شاهزاده های مست ولایعقل آل سعود در داخل و منطقه منحرف نماید ، اما به هر حال  این واقعیت را هم دنیا می داند وهم شاهزاده های عربستان بخصوص شاهزاده کودتا گر جویای نام ، محمد بن سلمان ، که این ره که می رود به تر کستان است و آزموده را آزمودن خطا است ولذا خدا را چه دیده اید ممکن است مقرر فرموده که سقوط آل ظالم ومتجاوز ودیکتاتورسعود و مدیریت مکه مکرمه و مدینه منوره را به اهلش بسپارد واین مهم با دستان قدرتمند نیروهای سپاه اسلام توسط ایرانیان صورت بگیرد .
                                                      انشاء الله 
                                                باید منتظر ماند و دید .
 


+ 3
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 2458

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید